השתלת שיער לגברים המלצות מבעלי ניסיון

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:
074-7765927

השתלת שיער לגבריםעד לא מזמן, השתלת שיער נחשבה לפעולה חריגה שלוותה בתגובה שלילית של הסביבה. הסיבה לכך הייתה זלזול לא מוצדק בתוצאות ודעות קדומות שגויות. כיום כאשר ישנם הרבה יותר סיפורי הצלחה מסיפורים על השתלות שיער שכשלו, ההליך הפך מבוקש ונפוץ. הגבר המודרני אינו מוכן עוד להיכנע להתקרחות ועושה הכול על מנת לנצח אותה. מכוני שיער מובילים בארץ ובעולם מבצעים באופן יומיומי השתלות שיער מוצלחות ומחזירות לגברים שכבר התחילו להתקרח את השיער השופע שאבד.

מה אפשר לעשות נגד התקרחות?

גברים רבים מתחילים להראות סימנים של התקרחות כבר במהלך שנות העשרים. ללא טיפול, הם צפויים להגיע אל גיל 40 עם מעט מאוד שיער על הראש. במשך תקופה ארוכה, הרפואה המודרנית ידעה להציע רק תכשירים כמו מינוקסי, טיפול תרופתי, טיפולי לייזר לעידוד צמיחה וטיפולי רפואה משלימה. אותם טיפולים הצליחו להשיג תוצאות בינונית שבאו לידי ביטוי בעיכוב של תהליך ההתקרחות. השתלות השיער הן אלו שהביאו למהפכה משמעותית בתחום.

השתלת שיער היא הדרך היחידה בה אפשר להחזיר צמיחת שיער טבעית ובריאה לאזורים קרחים. השיער שיושתל בהצלחה אינו נושר ומחזיק מעמד במשך שנים רבות. הגברים קבלו את הפתרון שהם חיפשו במשך תקופה ארוכה. הגבר הישראלי ידוע כבעל מודעות למראה החיצוני שלו. אך הוא מוכן להשקיע במראה החיצוני רק כאשר מדובר בטיפול שמשיג תוצאות לטווח הארוך. רוב הגברים לא יסכימו להשתעבד לשימוש יומיומי בתכשיר משחתי למניעת התקרחות שעתיד להשיג תוצאות נמוכות עד בינוניות.

המדריך הזה נועד לסייע  לגברים שעדיין מתלבטים וטרם החליטו האם להשלים עם ההתקרחות או לא. תצליחו להיות שלמים יותר עם ההחלטה (לכאן או לכאן) לאחר שתקדישו כמה רגעים להיכרות עם שיטות הטיפול, התוצאות הצפויות וקבלת עצות מגברים שכבר עברו את ההליך. כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער לגברים המלצות וגם מחירים.

מהו אותו הליך חדשני שכולם מדברים עליו?

במשך שנים רבות גברים חששו לעבור השתל שיער בגלל הצלקות. הם ידעו שבמידה וההליך לא יצליח תישאר להם צלקת גדולה ומכוערת על הקרקפת. ההליך החדשני שכולם מדברים עליו מאפשר ביצוע השתלת ללא צלקות וללא כאבים. הצלקת היא תוצר של שיטת טיפול קודמת בה הוסרה מהקרקפת רצועת עור גדולה עם מאות זקיקי שיער. כיום, השתלות שיער מתבססות על העברת זקיקים בודדים כך שאין כל חשש מפני צלקות.

 

הכול בגלל הגנטיקה

לפני שנסביר אודות טכניקות השתלת שיער נסביר למה גברים מתקרחים ומדוע לא ניתן לעצור את התופעה. נטייה תורשתית להתקרחות היא הגורם העיקרי לבעיה. אם הגברים המבוגרים אצלכם במשפחה קרחים, ישנו סיכוי גבוה שגם לכם מצפה גורל דומה. אין דרך למנוע התקרחות על רקע גנטית. גורמים נוספים להתקרחות ושיער דליל הם שימוש בתרופות שגורמות לנשירה, תפקוד לקוי של בלוטת התריס, תזונה בעייתית ואורח חיים עשיר במתחים.

גברים נוטים לאבד שיער והתקרח בגיל צעיר הרבה יותר מנשים. בעוד 70% מהגברים חווים אבדן של שיער, רק 40% מהנשים עתידות לסבול מבעיה דומה. נשירת השיער הגברית מתחילה באזור הרקות ומתקדמת אחורנית עד לשלב בו היא מתאחדת עם מוקד ההתקרחות השני במרכז הראש.

השתלת שיער בשיטת FUT

נציין תחילה שלא קיימת שיטת טיפול אחת שמתאימה לכולם. כל מטופל נדרש לעבור בדיקת התאמה במכון במהלכה בודק הרופא את צמיחת השיער וסוקר את הרקע הרפואי. שיטת FUT היא אחת משתי שיטות הטיפול העיקריות. השתלת שיער FUT מתבססת על קצירת רצועת עור מהאזור התורם לטובת השתלה באזור הבעייתי. הזקיקים מושתלים באזור הבעייתי ביחידות. השיער באזור האחורי של הראש אינו נושר בתהליך ההתקרחות הגברית כך שניתן להפוך את האזור האחורי לאזור תורם.

רצועת השיער שנקצרה מהחלק האחורי של הראש נחתכת לכמה יחידות שעתידות להשתלב בחזרה בצורה טבעית בראש. על מנת להשיג תוצאות משביעות רצון יש לבצע השתלת של אלפי זקיקים. ההליך משאיר אחריו צלקת ארוכה שעתידה להתכסות בשיער. כאשר הטיפול מצליח הצלקת אינה נראית לעין כלל (אלא אם החלטת לגלח את הראש) ואיש אינו מזהה שעברתם השתלת שיער.

השתלת שיער בשיטת FUE

את שיטת FUT מחליפה בשנים האחרונות טכניקה חדישה יותר שמתבססת על איסוף פרטני של זקיקי שיער. הזקיקים נאספים בזה אחר זה באמצעות מכשור ייעודי מיוחד שאינו משאיר אחריו צלקות. ההליך מבוצע תחת הרדמה מקומית כך שהמטופל אינו חש בכל כאב. לאחר שהרופא מסיים לאסוף את כל הזקיקים מהאזור התורם הוא משתיל אותם באזור הבעייתי. שיטת FUE מצליחה להשיג מראה בריא של צמיחת שיער טבעית. ההליך יהיה ארוך יותר בהשוואה להליך שמתבצע בשיטת FUT וישנם מקרים בהם יהיה צורך במספר פגישות טיפול.

איזו שיטת טיפול עדיפה?

היתרון הגדול של שיטת FUE הוא שהיא אינה דורשת תפרים או חתכים גדולים. ההליך אינו משאיר אחריו צלקת וזמן ההחלמה קצר יותר. נציין שאפשר להשיג תוצאות טובות בשתי השיטות. התוצאה שתקבלו מושפעת ממספר השתלים הזמינים ומהמיומנות של הצוות המטפל. הרופאים במכונים ממליצים על שיטת FUE להשגת מראה טבעי ושופע בשל האפשרות לאסוף כמות גדולה יותר של זקיקים. חשוב להבין שהזקיקים נאספים מהקרקפת שלכם כך שמספרם מוגבל.

שיטת FUE מתאימה לגברים ונשים שמעדיפים תספורות קצרות וחוששים שהתספורת הקצרה תחשוף את הצלקת. ניתן לטפל בשיטה זו גם במקרים של שיער דליל שדורשים מתן מענה להתקרחות באזורים קטנים. החיסרון של שיטת FUE הוא הדרישה לגלח את כל האזור התורם. לרוב, תתבקשו לגלח לקראת הטיפול את צדי הראש ואת החלק האחורי. מבחינת מחירים, השתלת שיער בשיטת FUE תהיה כמעט תמיד יקרה יותר בהשוואה למחירים של השתלה בשיטת FUT.

השתלת שיער לגברים המלצות מגברים

אתם תצליחו להגיע רגועים אל ההליך ולקבל את ההחלטות הנכונות לאחר שתקבלו המלצות וחוות דעת מגברים שכבר עברו השתלת שיער. רק גבר שעבר בעצמו השתלה יוכל לומר לכם האם ההליך כרוך בכאבים, האם התוצאה הסופית מצדיקה את ההשקעה והאם הוא ממליץ גם לכם להתחיל בתהליך. המידע שתאספו יסייע לכם להבין מה צפוי לכם והאם השתלת שיער אכן עונה לצרכים ולציפיות שלכם.

השתלת שיער לגברים המלצות של נשים

במציאות בה אנו חיים רוב הנשים מעדיפות גברים עם שיער ראש שופע ובריא. כאשר הן מחפשות בן זוג באתרי היכרויות, רובן מדלגות על פרופילים של גברים קרחים. הנשים בישראל מקבלות באהבה את הגבר המודרני המטופח ומעודדות את בן הזוג שלהן לטפח את המראה החיצוני שלו. נשים שמות לב לפרטים הקטנים ומבחינות כמעט מיד בסימני הנשירה אצל הגבר שלהן. הן לא מבזבזות זמן וקובעות בעבורו פגישת ייעוץ במכון שיער מוביל.

השתלת שיער היא חלק מעולם עשיר של רפואה אסתטית. יש לגבר המודרני את האפשרות להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. כל מה שצריך בשביל ליהנות מכל היתרונות שהרפואה המודרנית מציעה זה להעז לצאת מהקופסה, לא לוותר ולחפש פתרונות. כעת, נותר לכם רק לפנות אל מכון שיער או שניים, לגשת לפגישת ייעוץ ולצאת לדרך. החלום על שיער בריא ושופע בר השגה! גם אם כל הגברים אצלך במשפחה התקרחו כבר בגיל 40, אל תוותר ותצליח.

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:
074-7765927

לוגו השתלת שיער בישראל

אז מה היה לנו בכתבה:

Hair Power
Hair Power

חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער היא בין החלוצות בישראל בתחום השתלות השיער
החברה זיהתה את הצורך של אנשים המבקשים לבצע השתלת שיער, במידע מקצועי ומסחרי, שיבטיח להם גם הצלחה של הפרוצדורה עצמה וגם שהשיער החדש בראש לא ירוקן להם את הכיס במכנסיים. HAIR POWER לא רק מייעצת לכם, אלא מארגנת עבורכם את התהליך כולו. למעשה, אפשר להתייחס לחברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער כאלה מרכז שמאגד בתוכו שורה ארוכה של גורמים מקצועיים המבצעים השתלות שיער וביכולתכם לבחור את הגורם המתאים לכם ביותר על בסיס הייעוץ וההכוונה שאתם מקבלים במרכז.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!