השתלת שיער בלייזר

השתלת שיער מעולם לא הייתה זמינה וזולה יותר!השאר פרטים עכשיו!

השתלת שיער בלייזרהעולם המתפתח של השתלות השיער כמו גם הדרישה הולכת וגוברת לפרוצדורה משנה חיים זו, מציגים לנו כל העת חידושים והתפתחויות טכנולוגיות בתחום זה. אם בעבר היו משתמשים בטכניקות השתלה, שכיום נראות לנו מיושנות ובלתי אחראיות, כאלו שהיו מציגות צלקות רחבות בראשו של המטופל אחרי התהליך, הרי שכיום שיטות ההשתלה לא רק בטוחות יותר אלא גם קלות, יעילות ואפקטיביות הרבה יותר.

חשוב לדעת, גם כעת ישנם כמה וכמה טכניקות השתלה וכמה אופני ביצוע לאותה הטכניקה. וזה בסדר גמור. אין תמיד נכון או לא נכון. לכל רופא בכיר, השיטות וההתמחות שלו. כל עוד השיטה מקובלת, מוכחת ובטוחה, היא טובה והאיכות בסופו של דבר תקבע על פי רמת הביצוע והכישרון של הרופא. זו גם הסיבה שהדבר החשוב ביותר הוא לבחור רופא בעל שם עולמי בתחום.

למזלנו, בניגוד לתחומים רפואיים אחרים, מפגש טיפולי עם רופא בכיר ומומחה בתחומו לא ירושש אותנו. במיוחד אם נבצע את תהליך השתלת השיער שלא בארץ ישראל. את הקסם הזה מספקים לנו חברות ישראליות, אשר מארגנות ומאפשרות השתלות שיער בטורקיה. שם, במדינה הנחשבת לממלכה של השתלות השיער העולמית, ניתן למצוא את ריכוז המומחים הגדולים ביותר בתחום וכמובן, מחירים נוחים במיוחד. כך שביחד עם החברה המארגנת, תוכלו לתור אחרי רופא איכותי, העורך השתלות שיער מתקדמות, על ידי השתלת שיער בלייזר או בטכניקה אחרת.

בואו נעשה רגע סדר

לא חסרים חברות ישראליות רבות, המנצלות את הדרישה לביצוע השתלות שיער בטורקיה כדי למכור לוקשים. מפגש איתם, ישאיר אתכם "קרחים מכאן ומכאן". לכן, כשאומרים לכם שתעברו השתלת שיער בלייזר, חשוב להבין מהן התהליך שבדיוק תעברו. בהרבה מן המקרים, השתלת שיער בלייזר, תהיה בעצם מערכת טיפולים שרק מבקשת לעצור את איבוד השיער או מקסימום מעבה אותו. היא בשום אופן לא השתלת שיער אמיתית. מיד נסביר:

אנחנו מכירים את טיפולי הלייזר דווקא ובעיקר מתחום הסרת השיער. אנחנו רואים המון פרסומות כאלו, לגברים ונשים. אבל למען האמת, ניתן להשתמש בלייזר גם לעידוד וגירוי השיער לצמיחה טובה יותר.  באמצעות "לייזר רך", הנחשב לבטוח, ניתן לגרום להתעוררות מדש של זקיקי שיער רדומים ובכך לחדש מהם את צמיחת השיער. למעשה, קרן הלייזר פוגעת  ברקמת העור בקרקפת ומגבירה את זרימת הדם לאזור. בדרך זו, מומרצת אספקה של חמצן, חלבונים וחומרים מזינים אחרים, המסייעים לתאים להיבנות ולרקמות להתחדש ולהצמיח שיער.

אבל, יש אבל

קרן הלייזר מסייעת לכך שאולי נצליח לבלום את ההתדרדרות במצב השיער שלנו ואלי לבלום במעט את איבוד השיער. בחלק מהמקרים היא גם מעודדת צמיחה מחודשת של שיער. אבל ופה האבל הגדול, היא עושה זאת בעיקר על ידי זקיקים רדומים ולא מצליחה, באופן טבעי להצמיח שיער מזקיקים מתים. כך שבחלק מן המקרים נקבל שיער עבה יותר, בחלק מהמקרים נאבד פחות שיער, אבל במידה ויש לנו כבר קרחת או שאיבוד השיער יחסית מאסיבי, הפעילות הזו, שלעיתים נקראת השתלת שיער בלייזר –לא תעזור.

המחקרים מראים הצלחה חלקית בעצירת נשירת השיער או עליה מסוימת בצפיפות השיער. הטכניקה אפילו תמריץ זקיקי שיער פעילים לייצר יותר שיער מזקיקים רגילים, שלא עוברים כל טיפול. אבל שוב, רוב הרופאים אינם משוכנעים ביעילות של הטיפול, ודאי לא לאורך זמן ואף טרם נצברו מספיק ניסויים, שיעניקו ידע מוכח לגבי מידת הצלחתו. מה שבטוח לחלוטין, ששיטה זו  לא תביא לאותה תוצאה כמו השתלת שיער אמיתי, המקנה מראה שיער ושפע לכל החיים.

השתלת שיער בלייזר אמיתית

אז אחרי שעשינו קצת סדר, נאמר גם, שהלייזר יכול לשמש גם בטיפול של השתלת שיער אמיתי, כחלק מביצוע תהליך ההשתלה. קודם כמה מילים על השתלת השיער עצמה. השיטה המתקדמת ביותר כיום היא שיטת FUE. בעבר, שלטה שיטת ה-FUT אשר הייתה מבוססת על כך שהרופא היה מסיר רצועת שיער ממקום אחר בראשו של המטופל ומשתיל אותה באזור ההתקרחות. התוצאה הייתה יצירת צלקות נרחבות בראשו של המטופל ולכן שיטה זו נזנחה.

בשיטת ה-FUE, לא נלקחת רצועה שלמה אלא נלקחים חתיכות עור קטנטנות ובודדות, בהן יש זקיקים בודדים. הזקיקים נלקחים מאזורים "בריאים" ומלאים בשיער, בהם השיער חזק דיו ואינו חווה פגיעה, למשל מאזור אחורי הראש או בצידי הראש. לאחר קצירת הזקיקים והכנתם, הם מושתלים בחזרה בראשו של המטופל, הפעם באזורים המקריחים.

ההשתלה אינה מתבצעת כלאחר יד אלא לאחר שרטוט ותכנון מדויק, לגבי מיקום הזקיקים, כיוון הצמיחה שלהם, המראה הסופי שיתקבל לאחר צמיחתם ועוד. הכוונה היא להעניק לשיער מראה טבעי ואמיתי ככל האפשר, לצד שפע שיער ומראה בריא.

 

אופני ביצוע שונים

כאמור, רופאים שונים, משתמשים בטכנולוגיות ובכלים שונים כדי לבצע את השתלות השיער בשיטת FUE.  תהליך קצירת הזקיקים נעשה לרוב באותה השיטה אבל תהליך החדרת הזקיקים חזרה לקרקפת, יכול להיעשות בכלים אחרים. חלק מן הרופאים משתמשים בסוג של מכשיר דומה לעט, המנקד ומחורר את הראש (אל דאגה, אלו חורים עדינים והמטופל אינו חש דבר כי האזור מורדם מקומית). בכך הוא יוצר תעלות קטנות, בהן מושתלים הזקיקים על פי כיוון הצמיחה המיועד להם.

שיטה אחרת היא השתלת שיער בלייזר. את העט –סכין העושה חורים בקרקפת, מחליפה קרן לייזר, אשר יוצרת חורים קטנים בהם ניתן להשתיל את זקיקי השערות, באופן ידני או באמצעות מכונה רובוטית. תהליך זה נעשה אוטומטית אך גם הוא אורך פרק זמן נכבד של כמה שעות, בהם יכולים להיות מושתלים אלפי זקיקי שיער, תלוי כמובן, בהיקף אזור ההתקרחות ובהחלטת הרופא.

 

בטיחות השתלת שיער בלייזר

חשוב להדגיש, השתלת שיער בלייזר נחשבת לבטוחה מאוד. היא אינה גורמת לכאבים או  לתגובות לא רצויות. כמובן, שכמו בכל הליך רפואי, יכולים להיות תופעות לוואי וחלק מן המטופלים אף ירגישו עקצוצים או גירודים (זהירות, לא להתפתות לגרד) אך לרוב אין זה המצב. כעקרון, מי שעבר השתלת שיער יכול לחזור לשגרת יומו כבר למחרת, בהתאם להנחיות והגבלות קטנות. יחד עם זאת, ההמלצה היא להישאר לעוד כמה ימי התאוששות באזור המרפאה, מתוך רצון לבצע מעקב אחרי התהליך וכן לספק כמה טיפולים משלימים ולהעניק לשיער טיפוח ייחודי, שהוא זקוק לו בימים הראשונים.

בנוסף, יתרון נוסף של השתלת ה-FUE ושל השתלת שיער בלייזר, היא העובדה שבביצוע נכון, לא יהיו או יישארו צלקות על ראשו של המטופל באזורים מהם נלקחו הזקיקים הבריאים. הצלקות יהיו בלתי נראות לעיין וניתן גם להסוות אותם. ככלל, לאחר כעשרה ימים, ייעלמו העדויות לטיפול, אם כי, מראה שיער טבעי ושופע, יושלם רק לאחר שנה מההשתלה.

בכמה מקרים, רופאים מסוימים ידרשו טיפולים נוספים כמו PRP –טיפולים הכרוכים בהזרמת דם עשיר בפלסמה ובטסיות, המעודדים ריפוי האזור וחיזוק השיער שיצמח מהאזור החדש הבריא. כך שיתקבל מראה שיער טבעי ובריא גם באזור ההשתלה וגם באזור שתרם את השערות.

HAIRPOWER הינה חברה ישראלית, המלווה ישראלים רבים המבקשים לערוך השתלת שיער בלייזר בטורקיה. אנו מספקים מעטפת שלמה הכוללת התקשרות עם רופאים מומחים וקליניקות רפואיות מרכזיות, העושות שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום.

אז מה היה לנו בכתבה:

Hair Power
Hair Power

חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער היא בין החלוצות בישראל בתחום השתלות השיער
החברה זיהתה את הצורך של אנשים המבקשים לבצע השתלת שיער, במידע מקצועי ומסחרי, שיבטיח להם גם הצלחה של הפרוצדורה עצמה וגם שהשיער החדש בראש לא ירוקן להם את הכיס במכנסיים.

אבל חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער לא רק מייעצת לכם, אלא מארגנת עבורכם את התהליך כולו. למעשה, אפשר להתייחס לחברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער כאלה מרכז שמאגד בתוכו שורה ארוכה של גורמים מקצועיים המבצעים השתלות שיער וביכולתכם לבחור את הגורם המתאים לכם ביותר על בסיס הייעוץ וההכוונה שאתם מקבלים במרכז.

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

מה ההבדל בין מעצב שיער לספר?

מעצבי שיער מתמחים בגזירה, גיזום, צביעה וסטיילינג של שיער על מנת לשפר או לשמור על מראה הלקוח. לפני תחילת כל פגישה, הם שואלים איזה סגנון

השתלת שיער בטורקיה בשיטת DHI

  תחום השתלות השיער עובר בשנים האחרונות מהפכה עולמית ולא מפסיק להתפתח. כך גם בישראל. זה הזמן שלכם לקבל את מראה השיער שתמיד רציתם. תוכלו

תחליף הויאגרה הטוב ביותר בישראל ללא מרשם

  בסוף שנות התשעים חברות פארמה החלו לפתח תרופות המטפלות בבעיות בתפקוד המיני ומשיגות תוצאות אפקטיביות. הופעת התרופות כדוגמת הויאגרה גרמה למהפכה בטיפול בהפרעות התפקוד

איתור נזילות בעזרת גז מהו?

נזילות בצנרת עלולות לגרור לצרה צרורה, בפרט כאלה שנמשכות זמן מה והספיקו ליצור גם נזק היקפי. למרבה הצער אין חסינות מפני דליפות ונזילות ושום חומר

פתרונות לנשירת שיער

לכולנו יש תקופות בהן השיער שלנו נושר יותר מאשר באופן נורמלי. השאלה היא מה מוגדר בתור נשירת שיער ומהם הפתרונות הקיימים לנשירת שיער. הבעיה מוכרת