השתלת גבות – עוד מהפכה בתחום השתלות השיער

השתלת שיער מעולם לא הייתה זמינה וזולה יותר!השאר פרטים עכשיו!

השתלת גבותאת הפופולאריות של עולם השתלות השיער אנחנו כבר מכירים שנים רבות. יותר ויותר ישראלים, גם בגיל צעיר, בשנות ה-20 לחייהם, טסים לטורקיה כדי לבצע השתלת שערות, בקליניקות הרפואיות הנחשבות למובילות בעולם ובמחיר משתלם במיוחד.

השתלות השיער הלכו וצברו תאוצה בשל הקלות היחסית שבטיפול ובשל התוצאות המוצלחות והמוכחות אבל בעיקר בשל ההטבה שהן מביאות למושתלים. אלו שעברו את התהליך מעידים על החזרת השמחה לחייהם, החזרת הביטחון העצמי ותחושת שווי וערך. הם חוזרים להיות אטרקטיביים בעיני עצמם ובעיני הסביבה. אלו דברים שערכם לא יסולא מפז. כעת, ניתן להשיג את אותה תחושת הצלחה ואת אותה תחושת התחדשות, אטרקטיביות וחיוניות גם באמצעות השתלת גבות.

 

השתלת גבות, יופי ותחושת בטחון

השתלת שיער בגבות, המביאה לשינוי או עיבוי הגבות היא עניין חשוב עבור רבות. אומנם גם גברים רבים, יוצאים לטורקיה על מנת לעבור השתלת גבות אבל עיקר הטיפולים נפוצים בעיקר אצל נשים. ללא כאבים, ללא צלקות וללא מורכבות מיותרת, ניתן להעלות ולשפר את הביטחון העצמי של כל אישה. כמו כן, ניתן לשפר באמצעות השתלת גבות את מראה הפנים והמראה הכללי – בקיצור, להיות יפה יותר.

שינוי גבות כמשפיע על היופי, אינו דבר חדש כמובן. אנחנו מכירים שרטוט גבות באמצעות קעקוע או באמצעות איפור קבוע. החשיבה היא כי גבות חזקות, עבות וממוסגרות, משדרות עוצמה לצד יופי ומקנות מראה מושך יותר. יחד עם זאת ולמרות כישרונותיהן של קוסמטיקאיות רבות, אין מה להשוות כל טיפול קוסמטי אחר למראה הטבעי והייחודי שנוצר לאחר השתלת גבות.

 

עבור מי מיועד טיפול השתלת גבות?

אז ציינו כבר שהשתלת גבות היא עבור אלו שרוצות לשפר את המראה של הפנים שלהן אבל יש כאלו שהשתלת גבות היא עבורם צורך. חלק מן הנשים, סובלות מהתדלדלות שיער באזור הגבות. דבר זה יכול לנבוע כתוצאה מגנטיקה, הידלדלות הגבות עם העלייה בגיל, טיפולים כימותרפיים וכתוצאה משינויים הורמונאליים. תופעת הידלדלות גבות, נפוצה יחסית במהלך ולאחר הריונות. תהיה הסיבה אשר תהיה, כולן רוצות לחזור למראה שיער בריא וטבעי יותר גם באזור הגבות.

 

האם יש הבדלים בין השתלת שיער להשתלת גבות?

השתלת שיער, באזור הקרקפת, היא כאמור התחום הכי מבוקש בעולם ההשתלות. היא פופולארית מאוד בקרב גברים, שכ-70% מהם סובלים מנסיגת קו שיער או התקרחות במהלך חייהם. אצל נשים, גם כן קיימת בעיית התקרחות אבל היא מגיעה פחות בצורה הבאה לידי ביטוי באזור חשוף משיער לגמרי ויותר באיבוד שיער, הגורם להידלדלות השיער ומקנה מראה שיער חלש ולא בריא. תופעה זו של התדלדלות, היא האופיינית גם לאיבוד השיער בגבות.

לפיכך, השתלת שיער דומה גם כאשר השתלת השיער נערכת בקרקפת או שהיא נערכת בגבות, בעצמות הלחיים או בשפם. הטכניקות המתקדמות כיום זהות ומוכחות ומעניקות הצלחה כמעט מובטחת.

 

עדינות ומחשבה

ההבדל בין השתלת גבות להשתלת שיער הוא בעיקר בעדינות וברמת הדיוק הנדרשת בעת ההליך של השתלת גבות. מלבד העובדה שאיזור הגבות הוא אזור רגיש, ומלבד העובדה, שבניגוד להשתלת שיער במרכז העליון של הראש, הרי שהגבות תמיד יהיו בחזית וחשופות, הרי שמלאכת ההשתלה צריכה להיות מוקפדת ועדינה ביותר גם בנושא העיצוב.

גם כאשר אנו באים לבצע השתלת שיער לגבר, היא אינה נערכת כלאחר יד ולא "זורקים" זקיקי שיער איך שבא לנו. קודמת לה ישיבות והתייעצויות ותכנון מדויק על מנת לשרטט את המראה הסופי שיתקבל בצורה המוצלחת ביותר. הכוונה היא להקנות לשיער כמה שיותר מראה טבעי ואמיתי. לא מראה של פאה או של חייזר או רובוט. כל שערה צריכה להשתלב ליד חברתה ולכל שערה מתוכנן קו הצמיחה שלה ובעיקר כיוון הצמיחה שלה.

כך גם בעיצוב הגבות בעת השתלה. חשוב שכל זקיק שיער שמושתל, יהיה בכיוון הנכון, באורך הנכון ובמיקום המדויק, כמו בשרטוט, כדי שהמראה שיתקבל יהיה טבעי לחלוטין. שבניגוד לקעקועי הגבות או האיפור הקבוע, לא יתקבל מראה מלאכותי או מוזר. בנוסף, אין השתלה רק על אזור אחד. לכולנו יש 2 גבות וצריך שהמראה של שתיהן יהיה דומה. לא יתכן מצב של גבה אחת עבה ובצורה מסיימת, כאשר חברתה בצורה אחרת ולא אחידה. כל זה כאמור, מצריך תכנון מוקפד ובעיקר רופא מקצועי, איכותי ומיומן, המבין דבר או שניים גם ביופי ואסתטיקה.

 

איך מבצעים השתלת גבות

טכניקת השתלת השיער הנפוצה והמתקדמת ביותר כיום, נקראת FUE. ההשתלה מתחילה בקצירת זקיקי שיערות, אחת אחת, מאזורי שיער בגוף הנחשבים לבריאים ועמידים, במיוחד מאזור השיער שמעל העורף וכן מאזור צידי הראש. זקיקי השיער שנלקחים משם, נחשבים כאמור חזקים במיוחד ולכן סיכויי הקליטה שלהם באזור החדש, יהיו חזקים יותר, אבל סיבה נוספת מדוע הם  נלקחים דווקא מאזורים אלו, נעוצה בעובדה ששם השיער שופע תמיד ובטיפול נכון, כלל לא יבחינו כי נלקח משם שיער.

לאחר קצירת הזקיקים, הם מופרדים ועוברים הכנה לקראת ההשתלה. בעזרת מחט ייחודית, מתבצעים נקובי חורים קטנטנים, כמעט ללא כאב, בשל הרדמת ואלחוש המקום, באזור הגבות. אל התעלות שנוצרו, מושתלים הזקיקים, שוב, בהתחשב בכיווני הצמיחה העתידיים המתוכננים להם. לעיתים, לאחר ההשתלה ידרשו עוד כמה טיפולים משלימים, חלקם יערכו עוד בקליניקה בטורקיה בסמוך להשתלה וחלקם מהארץ.

 

איך להעניק לעצמך השתלת שיער מוצלחת וחוויה נעימה

כפי שהשתלות שיער אינה נעשות כמעט בישראל, בעיקר בשל הרמה שאינה גבוהה מספיק ובשל העלויות היקרות מאוד, כך גם השתלת גבות, נעשית בעיקר בטורקיה. טורקיה נחשבת למעצמה בתחום השתלות השיער בכל האזורים והיא משכנת את מיטב המומחים בעלי השם בתחום, ובקליניקות הרפואיות המתקדמות ביותר. העובדה, שהמחירים בטורקיה, בכל תחום, זולים מאוד, מגיעה גם לעולם השתלות שיער ואת יכולה לעשות השתלת גבות אצל רופא בכיר, בכמחצית מהעלות שהיית משלמת בישראל.

יחד עם זאת, חשוב לזכור שטורקיה עדיין מדינה זרה אם התנהלות מאוד שונה בישראל. ביצוע הליך רפואי, במדינה שכזו, ללא סיוע, ללא הכרת השפה ובמיוחד שחלק מן הזמן את מעט מטושטשת כתוצאה מהטיפול- אינו מומלץ כלל. לכן בשנים האחרונות קמו חברות ישראליות רבות, אשר מלוות, תומכות ומסייעות לישראלים רבים בתהליך השתלת השיער בטורקיה.

 

ליווי ותמיכה השווים זהב

התקשרות עם חברות כאלו, מספקת מעטפת שלמה לכל התהליך. החל מבדיקות וטיפולים מקדימים בישראל, התקשרות עם רופאים מובילים, טיסות הלוך וחזור, מלון וארוחות בתקופת השהיה כולה, הסעות בכל רחבי העיר והמדינה, טיפול בענייני טפסולוגיה ובירוקרטיה ושמירת ערוץ קשר רפואי, גם לאחר שתחזרי לישראל.

כעת ניתן שירות תמיכה וסיוע זה, גם לגבי תהליך ביצוע השתלת גבות. ניתן להתקשר ולדבר עם רופאים המתמחים בתהליך השתלת גבות, כאלו שהם מוכחים ומומלצים על ידי נשים אחרות ובמקביל, ליהנות גם מהחוויה כולה ומתנאים נוחים, עד החזרה לישראל.

HAIRPOWER הינה חברה המתמחה בתיווך בעולם השתלות השיער בטורקיה. מאחורינו הצלחה ארוכת שנים ואלפי ישראלים שיצאו איתנו לתהליך וחזרו מרוצים. כעת אנו מציעים את השירות האיכותי והמקצועי שלנו גם עבור נשים המבקשות לבצע השתלת גבות. נשמח לענות ולסייע לכן בכל שאלה או בקשה.

אז מה היה לנו בכתבה:

Hair Power
Hair Power

חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער היא בין החלוצות בישראל בתחום השתלות השיער
החברה זיהתה את הצורך של אנשים המבקשים לבצע השתלת שיער, במידע מקצועי ומסחרי, שיבטיח להם גם הצלחה של הפרוצדורה עצמה וגם שהשיער החדש בראש לא ירוקן להם את הכיס במכנסיים.

אבל חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער לא רק מייעצת לכם, אלא מארגנת עבורכם את התהליך כולו. למעשה, אפשר להתייחס לחברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער כאלה מרכז שמאגד בתוכו שורה ארוכה של גורמים מקצועיים המבצעים השתלות שיער וביכולתכם לבחור את הגורם המתאים לכם ביותר על בסיס הייעוץ וההכוונה שאתם מקבלים במרכז.

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

מה ההבדל בין מעצב שיער לספר?

מעצבי שיער מתמחים בגזירה, גיזום, צביעה וסטיילינג של שיער על מנת לשפר או לשמור על מראה הלקוח. לפני תחילת כל פגישה, הם שואלים איזה סגנון

השתלת שיער בטורקיה בשיטת DHI

  תחום השתלות השיער עובר בשנים האחרונות מהפכה עולמית ולא מפסיק להתפתח. כך גם בישראל. זה הזמן שלכם לקבל את מראה השיער שתמיד רציתם. תוכלו

תחליף הויאגרה הטוב ביותר בישראל ללא מרשם

  בסוף שנות התשעים חברות פארמה החלו לפתח תרופות המטפלות בבעיות בתפקוד המיני ומשיגות תוצאות אפקטיביות. הופעת התרופות כדוגמת הויאגרה גרמה למהפכה בטיפול בהפרעות התפקוד

איתור נזילות בעזרת גז מהו?

נזילות בצנרת עלולות לגרור לצרה צרורה, בפרט כאלה שנמשכות זמן מה והספיקו ליצור גם נזק היקפי. למרבה הצער אין חסינות מפני דליפות ונזילות ושום חומר

פתרונות לנשירת שיער

לכולנו יש תקופות בהן השיער שלנו נושר יותר מאשר באופן נורמלי. השאלה היא מה מוגדר בתור נשירת שיער ומהם הפתרונות הקיימים לנשירת שיער. הבעיה מוכרת