5 מיתוסים נפוצים על הליך השתלת שיער

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:

תוכן עניינים

הליך השתלת שיער הוא בין ההליכים המוצלחים שמשנים את החיים באופן עקבי, בתחום טיפולי שיקום יער לאחר נשירה או דילול שיער.

הליכי השתלות שיער של היום מניבים תוצאות טבעיות ביותר, כאשר הם מבוצעים על ידי צוותים מיומנים. יחד עם זאת, קיימים מספר מיתוסים בכל הנוגע להשתלות שיער, שחשוב להיפטר מהם.

  1. תוצאות השתלת שיער מחזיקות מעמד לנצח

זהו מיתוס נפוץ, ולמרות שתוצאות הליך השתלת שיער נשארות לטווח הארוך מאוד, ברוב המקרים, לאחר עשר, עשרים או שלושים שנים גם השיער המושתל מתחיל לנשור, ולמרות שרוב השיער נשאר, לא כל הזקיקים שמושתלים נשארים במקום.

קיימות סיבות רבות לנשירת שיער מושתל. ראשית, שיער תורם לא תמיד עמיד לחלוטין בפני התקרחות אצל כל הגברים. האמת היא שלחלק מהגברים יש מעט מאוד התקרחות באזור התורם שלהם, בחלק האחורי של הקרקפת, ואצל גברים אחרים הדילול ניכר באזור התורם לאורך זמן.

חוץ מזה, חשוב לבחור רופא שבוחן בקפדנות את השינויים החיסוניים והפיזיולוגיים שמתרחשים בשערות לאורך זמן, לאחר הליך השתלת שיער.

  1. אין ויכוח ששיער מושתל נשאר לטווח הארוך, אבל

זה נכון במקרים רבים של ביצוע הליך השתלת שיער אצל גברים ונשים, אבל לא בכל המקרים. רוב ההליכים מניבים תוצאות שנשארות לטווח הארוך אצל גברים רבים, אבל חלק מהשערות המושתלות נעלמות אט אט במשך עשרות שנים אצל חלק מהגברים.

  1. יש צורך במפגש אחד לביצוע הליך השתלת שיער

מהרגע שמתחילה התקרחות גברית או דילול שיער אצל נשים, התהליך מתקדם. נכון שהתקרחות אנדרוגנטית יכולה להיפסק או להאט לתקופה של חודשים עד שנה-שנתיים, אבל התקרחות אנדרוגנטית, מעצם הגדרתה, אינה נעצרת.

כל מי שעובר הליך השתלת שיער חייב להניח שהשיער הקיים באזור ידלל לאט לאורך זמן. אם המטופל מתחת לגיל שלושים, עליו להניח כי ככל הנראה יהיה צורך בביצוע השתלת שיער נוספת כדי לשמור על המראה הנוכחי בגילאי חמישים ושישים.

  1. הליך השתלת שיער הוא תמיד הצלחה מסחררת

ברוב המקרים, הליך השתלת שיער מניב תוצאות מוצלחות, ולכן הוא פופולרי! עם מועמדות מתאימה להליך, וצוות מיומן, סיכויי ההצלחה גבוהים. למרבה הצער, השתלת שיער לא תמיד מסתדרת בהצלחה כפי שאפשר לקוות. אין מנתח השתלת שיער מנוסה בישראל או בטורקיה שיכול לקבוע כי מעולם לא היה לו מטופל שלא קיבל את התוצאות המצופות.

הסיבות לכישלון הליך השתלת שיער מגוונות למדי, אבל נעות בין העדר הקפדה לאחר הניתוח, כמו עישון, או מחלות קרקפת מורכבות, או לגורמים שקשורים למיומנות המנתח והצוות המקצועי שמטפלים בשתלים. לפעמים הסיבה המדויקת אינה ידועה, ומצב זה נקרא גורם X.

  1. הליך השתלת שיער נמשך יום אחד

הליך השתלת שיער אכן נמשך יום אחד, אבל פרק הזמן מהניתוח למועד בו המטופל חוזר לשגרה נמשך בין כמה ימים למספר חודשים. זמן ההחלמה בפועל משתנה בין המטופלים ובהתאם לגודל הניתוח.

 

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:

לוגו השתלת שיער בישראל
Hair Power
Hair Power

חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער היא בין החלוצות בישראל בתחום השתלות השיער
החברה זיהתה את הצורך של אנשים המבקשים לבצע השתלת שיער, במידע מקצועי ומסחרי, שיבטיח להם גם הצלחה של הפרוצדורה עצמה וגם שהשיער החדש בראש לא ירוקן להם את הכיס במכנסיים. HAIR POWER לא רק מייעצת לכם, אלא מארגנת עבורכם את התהליך כולו. למעשה, אפשר להתייחס לחברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער כאלה מרכז שמאגד בתוכו שורה ארוכה של גורמים מקצועיים המבצעים השתלות שיער וביכולתכם לבחור את הגורם המתאים לכם ביותר על בסיס הייעוץ וההכוונה שאתם מקבלים במרכז.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!