4 תשובות לשאלה מדוע אנחנו מאבדים שיער?

השתלת שיער מעולם לא הייתה זמינה וזולה יותר! השאר פרטים עכשיו!

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:
074-7765927

גברים רבים מאבדים את שיער ראשם בגילאים מוקדמים מאוד. יש לכך 4 סיבות מרכזיות, בחלקן אפשר לשלוט ואחרות הן תכונות מולדות. הנה כל הסיבות

מכירים את אלו שגם בעשור השביעי והשמיני לחייהם מסתובבים עם רעמת שיער טבעית מתבדרת ברוח? לעומתם, בטח יש לכם איזה חבר או שניים שכבר בצבא החלו להיות מוטרדים מה"מפרצים" המתרחבים שחושפים עוד ועוד חלקים בקרקפת שלהם. אלו וגם אלו תופעות טבעיות לגמרי. בעוד שיש מי שנהנים משיער שופע, אחרים צריכים להתענג בגיל צעיר על השיער הטבעי, שכן במהרה הוא צפוי להפוך לנחלת העבר.

 

מסתבר שיש 4 תשובות מרכזיות לשאלה מדוע אנחנו מאבדים שיער:

  • גנטיקה – בדיוק כמו שיש מי שמגלים שיערות לבנות כבר בבית הספר התיכון ולעומתם אחרים מתחילים לצבוע את השיער רק בגיל 50, כך גם כאשר מדובר באיבוד השיער. זה עניין של גנטיקה. אמנם נכון הוא שאם אבי המשפחה הוא קירח, לא בהכרח שכל ילדיו יסבלו מהתופעה, אולם הסבירות לכך היא גבוהה. ישנן לא מעט משפחות בהן אובדן השיער "מדלג דור", כלומר אם האב מסתובב עם קרחת לראשו, הנכדים שלו יאלצו להתמודד עם אותה התופעה, אולם ילדיו לא בהכרח.
  • אורח חיים – אורח החיים המערבי כולל הרבה מאוד לחץ ברמה היום יומית. תוסיפו לכך חשיפה לא מבוקרת לשמש, תזונה לא מאוזנת והנה קיבלתם מתכון בטוח לאיבוד שיער. בעוד שעם עניין הגנטיקה אין הרבה מה לעשות, הרי שעם נושא אורח החיים, התזונה ואיכות החיים דווקא כן. בחרו את המזונות שאתם מכניסים לגוף, צמצמו בחשיפה לטלפון הסלולרי ויכול מאוד להיות שהשיער הטבעי יאריך ימים.
  • צביעה – חימצנתם את השיער כל חופש גדול, משכתם אותו בקוקו הדוק במשך שנים ארוכות, צבעתם אותו כחלק מטרנדים חולפים? אובדן שיער הוא המחיר שאתם צפויים לשלם על כך. המסקנה: ככל שהשיער שלכם יגדל באופן טבעי ולא תפעילו עליו כימיקלים מסוגים שונים, כך הסיכוי שהוא ישאר לאורך זמן עולה.
  • מחלות – ישנן מחלות שגורמות לאיבוד שיער. אמנם בחלקן השיער צומח טוב ואיכותי יותר לאחר ההחלמה, אולם יש גם מקרים בהם השיער צומח דליל ודורש תשומת לב מעט שונה ממה שהייתם רגילים.

אם כן, כאשר אתם חושבים על הסיבות לשאלה מדוע אנחנו מאבדים שיער, הרי שבחלק מהמקרים הדברים תלויים בנו ובחלקים אחרים – אין לנו מה לעשות. מצד שני, כיום מוצעות שיטות מתקדמות להשתלת שיער בישראל ומעבר לים, כך שגם אם הגנטיקה, אורח החיים או מחלות גרמו לכם לקרחות, לא מדובר בגזירת גורל ויש הרבה דרכים לפיתרון. כל מה שצריך זה לקבל החלטה, לעשות את הבירורים המתאימים ולפעול כדי לשנות את התמונה ולהחזיר את השיער לימי הזוהר.

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:
074-7765927

אז מה היה לנו בכתבה:

Hair Power
Hair Power

חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער היא בין החלוצות בישראל בתחום השתלות השיער
החברה זיהתה את הצורך של אנשים המבקשים לבצע השתלת שיער, במידע מקצועי ומסחרי, שיבטיח להם גם הצלחה של הפרוצדורה עצמה וגם שהשיער החדש בראש לא ירוקן להם את הכיס במכנסיים.

אבל חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער לא רק מייעצת לכם, אלא מארגנת עבורכם את התהליך כולו. למעשה, אפשר להתייחס לחברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער כאלה מרכז שמאגד בתוכו שורה ארוכה של גורמים מקצועיים המבצעים השתלות שיער וביכולתכם לבחור את הגורם המתאים לכם ביותר על בסיס הייעוץ וההכוונה שאתם מקבלים במרכז.

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

4 דברים שחובה לדעת על לימודי כלכלה

לימודי כלכלה יכולים להישמע לכם בהתחלה כמו לימודים מורכבים מאוד. עם זאת אנו רואים כי בשנים האחרונות סטודנטים רבים בוחרים ללמוד תארים בתחום הזה. תואר

צמיחת שיער: כל מה שצריך לדעת

בשנים האחרונות, נראית מגמה הולכת וגדלה של דרישה לטיפולי הסרת שיער לילדים וילדות, מסיבות הקשורות למודעות עצמית רבה יותר, חשיפה לתכנים כאלו ואחרים, משמעות דימוי

מהן יתרונות האחות הפרטית?

אחות פרטית היא איש מקצוע המעניק שירותים לאנשים שאינם מסוגלים לטפל בעצמם. ניתן לשכור אחות פרטית על ידי אנשים פרטיים, משפחות או חברות הזקוקות לעזרה

השתלת שיער לגבר

בואו נשים את הדברים על השולחן כבר עכשיו – העם היהודי "סובל" מהתקרחות במידה רבה יותר ממרבית בני האדם ואולי במידה הרבה ביותר. שיעור ההתקרחות

התקשרו עכשיו