סוגי החלקות אורגניות מומלצות

השתלת שיער מעולם לא הייתה זמינה וזולה יותר! השאר פרטים עכשיו!

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:
074-7765927

החלקות, החלקות! הן חלק בלתי נפרד מהעולם שלנו כיום. המודעות אליהן הולכת ומתרחבת וכך גם הביקוש. עם זאת, גדל גם הביקוש להחלקות בריאות יותר שלא יזיקו לשיער, טבעיות אפשר לומר. במאמר זה, נציג סוגי החלקות אורגניות מומלצות ונבין איזה סוג מתאים לאיזה סוג שיער. כידוע, לכל אחד ואחת מאיתנו שיער שונה – לחלקנו שיער עבה יותר, דק יותר, ארוך או קצר יותר, מתולתל או חלק.

סוגי החלקות אורגניות מומלצות לכל סוגי השיער

בעבר, היה קיים סוג אחד בלבד של החלקה אורגנית. כיום, עם המודעות שהולכת וגוברת, נוצרו סוגי החלקות אורגניות מומלצות שכדאי להכיר:

·        החלקת קראטין – זוהי החלקה שאינה מכילה חומרים מסוכנים, כדוגמת אמוניה או פורמלין. הקראטין הוא חלבו מיוחד שממנו עשוי השיער שלנו, כך שברגע שמשתמשים בו לצורך החלקה, הוא מצפה את השיער וגורם לו להיראות בריא וחזק יותר. ההחלקה הזו מתאימה לכל סוגי השיער, אין בה חומרים מזיקים, ותהליך ההחלקה קל ופשוט ומסתכם בחפיפה באמצעות החומר, ושימוש במחליק.

·        החלקה אורגנית הודית – החלקה זו כאמור מגיעה אלינו מהודו והיא מאופיינת בחומרים טבעיים ייחודיים שאי אפשר למצוא בשום החלקה אחרת; שמן הודי למשל, חומצות אמינו ומינרליים מיוחדים. מדובר בהחלקה קבועה המתאימה לכל סוגי השיער, כולל מחומצן וכן לנשים בהריון.

·        החלקה בחפיפה – זוהי החלקה אורגנית חדשנית שרבות משתמשות בה. היתרון הגדול ביותר שלה הוא שלאחר מריחת החומר על השיער יש לחכות שעה בלבד, לשטוף 3 פעמים היטב כך שאין חשש לאדים או סכנה בריאותית כלשהו. גם החלקה זו מכילה חומרים ייחודיים ובריאים לשיער כגון משי, זהב, שמן דקלים ועוד.

לכל סוגי החלקות אורגניות מומלצות ישנם יתרונות משותפים, כמו העובדה שכל אחת מהן מכילה חומרים טבעיים, וויטמינים ומינרלים שלא רק שלא פוגעים בשיער אלא ממש מועילים לתהליך ההחלמה שלו ומחזקים אותו. בנוסף, אין צורך להימנע מהכלור בבריכה או מהים כמו בהחלקות רגילות שנאמר שייהרסו בחשיפה לשני אלו, המשמעות היא שניתן ליהנות מהקיץ ומהאטרקציות המרעננות שלו מבלי לחשוש!

יתרון נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא השחרור מפן. בכל החלקה אחרת, ניתנת הוראה לייבש את השיער באמצעות פן על מנת לשמור על האפקט החלק והזוהר. החלקה אורגנית אינה דורשת זאת, כך שאפשר להשתחרר מהעול בלי להתחייב לפן אחרי כל מקלחת!

לתת לשיער שלך את הטוב ביותר

כעת כשאת מכירה את כל סוגי החלקות אורגניות מומלצות כל שנותר לך זה רק לבחור את זו שהכי מתאימה לך! כמובן שלא תעשי זאת לבד. מצאי מעצב או מעצבת שיער המתמחים בהחלקות, ותגיעי לפגישת ייעוץ. בהתאם לסוג השיער שלך, תותאם לך ההחלקה הנכונה והמדויקת שתעשה לו פלאים ותשמור עליו לא רק חלק, אלא גם חזק, עמיד, מבריק וזוהר לאורך זמן.

 

 

להצעת מחיר שאי אפשר לסרב:
074-7765927

אז מה היה לנו בכתבה:

Hair Power
Hair Power

חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער היא בין החלוצות בישראל בתחום השתלות השיער
החברה זיהתה את הצורך של אנשים המבקשים לבצע השתלת שיער, במידע מקצועי ומסחרי, שיבטיח להם גם הצלחה של הפרוצדורה עצמה וגם שהשיער החדש בראש לא ירוקן להם את הכיס במכנסיים.

אבל חברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער לא רק מייעצת לכם, אלא מארגנת עבורכם את התהליך כולו. למעשה, אפשר להתייחס לחברת HAIR POWER – ייעוץ בהשתלות שיער כאלה מרכז שמאגד בתוכו שורה ארוכה של גורמים מקצועיים המבצעים השתלות שיער וביכולתכם לבחור את הגורם המתאים לכם ביותר על בסיס הייעוץ וההכוונה שאתם מקבלים במרכז.

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

צמיחת שיער: כל מה שצריך לדעת

בשנים האחרונות, נראית מגמה הולכת וגדלה של דרישה לטיפולי הסרת שיער לילדים וילדות, מסיבות הקשורות למודעות עצמית רבה יותר, חשיפה לתכנים כאלו ואחרים, משמעות דימוי

מהן יתרונות האחות הפרטית?

אחות פרטית היא איש מקצוע המעניק שירותים לאנשים שאינם מסוגלים לטפל בעצמם. ניתן לשכור אחות פרטית על ידי אנשים פרטיים, משפחות או חברות הזקוקות לעזרה

השתלת שיער לגבר

בואו נשים את הדברים על השולחן כבר עכשיו – העם היהודי "סובל" מהתקרחות במידה רבה יותר ממרבית בני האדם ואולי במידה הרבה ביותר. שיעור ההתקרחות

סוגי החלקות אורגניות מומלצות

החלקות, החלקות! הן חלק בלתי נפרד מהעולם שלנו כיום. המודעות אליהן הולכת ומתרחבת וכך גם הביקוש. עם זאת, גדל גם הביקוש להחלקות בריאות יותר שלא

מה ההבדל בין מעצב שיער לספר?

מעצבי שיער מתמחים בגזירה, גיזום, צביעה וסטיילינג של שיער על מנת לשפר או לשמור על מראה הלקוח. לפני תחילת כל פגישה, הם שואלים איזה סגנון