השתלת שיער – ככה שומרים על מראה צעיר ורענן

גברים רבים חשים שהם מזדקנים, למרות שהגיל שלהם איננו מלמד על כך, בגלל שינויים פיזיולוגיים שונים שהם עוברים. למשל, כרס שמופיעה פתאום משום מקום, צורך להרכיב משקפיים בגלל קשיים בראייה, קושי לקום מהספה או מהכסא מבלי להיאנח בקול, וכן קרחות שמתגלות באזורים שונים בקרקפת, עד שהן ממלאות אותה כמעט לגמרי.

עם חלק מהדברים אפשר להתמודד בקלות ובאופן עצמאי. למשל, אם גדלה כרס אז אפשר לעבור לתפריט דיאטטי, לעשות תרגילי כושר וכך להוריד אותה. אם מתמודדים עם בעיות עיניים, אז כאמור ניתן להרכיב משקפיים, וכל סיטואציה בה קשה לקום מהספה או מהמיטה, יכולה להיות מטופלת בעזרת תרגילי גמישות ותנועה.

גם עם נשירת שיער וקרחות אפשר להתמודד היום. מה שפעם היה נחשב למצב טבעי שאין לו פתרון, היום הוא מצב שקל מאוד להתמודד איתו, בין אם זה באמצעות תכשירים ובין אם זה באמצעות טיפול.

כיצד מתמודדים עם נשירת שיער ושומרים על מראה צעיר

הטיפול המדובר הוא השתלת שיער. לפני שנסביר כיצד הוא מתבצע ומתי נכון לבצע אותו, צריך להבין למה בכלל השיער שלנו נושר. יש לכך שורה של הסברים. ראשית, חולשה של השורשים, שנית, מרכיבים תזונתיים לא נכונים, שלישית, תכשירי שיער ושימוש יתר במסרקים, ארבע, מצבים נפשיים מצטברים, כמו למשל, לחץ, מתח, חרדה ועוד.

במצב של נשירת שיער ויצירת קרחות, אנחנו צריכים למצוא דרכים כיצד להתמודד עם הבעיה. כאמור, טיפול השתלת שיער הוא אופטימאלי, שכן להבדיל משימוש בתכשירים כאלה ואחרים שנועדו להתמודד עם הנשירה, כאן אנחנו מקבלים מענה אקטיבי, מלא למצב, ואנחנו לא צריכים להתמודד רק בשביל להימנע מהמצב הקיים.

טיפול השתלת שיער מתבצע באזורים שונים בקרקפת, כאשר האופציה הטובה ביותר היא להשתמש בשיער ממקומות שונים בגוף, אותו ניתן להשתיל באזורי קרחות. במקרים רבים הטיפול נעשה באזור המפרצים, במקומות בהם התקרחות היא הרבה יותר ממושכת ומתקדמת.

כיצד מבצעים את הטיפול בצורה נכונה

בשביל לעבור טיפול השתלת שיער בצורה נכונה, יש לוודא שהרופא המטפל מנוסה בתחום, יש לו את כל הכלים והאמצעים, המכשירים הנדרשים והידע בשביל לבצע את הטיפול על הצד הטוב ביותר.

בעיקרון, המטרה היא למדוד את האזור בו אנחנו רוצים לבצע את תהליך ההשתלה, ובהתאם לכך אפשר לקבוע את כמות השיער שיש להשתיל במקום. ההשתלה אמורה להתבצע באופן כזה שיהיה ניתן לשמר את השיער המושתל לאורך זמן, מבלי שייגרם לו נזק ומבלי שייגרם לאזור עצמו נזק. כלומר שתהליך ההשתלה צריך להתבצע באופן מדויק, על מנת שהשיער יוכל להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר או בתנאים אחרים.

לפני סיום נדגיש, השתלת שיער היא הרבה יותר אפקטיבית משימוש בפאות או באלמנטים אחרים, אשר נחשבים פחות טבעיים ומחזיקים הרבה פחות זמן.

 

 

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

השתלת שיער בטורקיה בשיטת DHI

  תחום השתלות השיער עובר בשנים האחרונות מהפכה עולמית ולא מפסיק להתפתח. כך גם בישראל. זה הזמן שלכם לקבל את מראה השיער שתמיד רציתם. תוכלו

תחליף הויאגרה הטוב ביותר בישראל ללא מרשם

  בסוף שנות התשעים חברות פארמה החלו לפתח תרופות המטפלות בבעיות בתפקוד המיני ומשיגות תוצאות אפקטיביות. הופעת התרופות כדוגמת הויאגרה גרמה למהפכה בטיפול בהפרעות התפקוד

איתור נזילות בעזרת גז מהו?

נזילות בצנרת עלולות לגרור לצרה צרורה, בפרט כאלה שנמשכות זמן מה והספיקו ליצור גם נזק היקפי. למרבה הצער אין חסינות מפני דליפות ונזילות ושום חומר

פתרונות לנשירת שיער

לכולנו יש תקופות בהן השיער שלנו נושר יותר מאשר באופן נורמלי. השאלה היא מה מוגדר בתור נשירת שיער ומהם הפתרונות הקיימים לנשירת שיער. הבעיה מוכרת

טיפול להצמחת שיער

סובל/ת מנשירה חמורה? התקרחות או בעיה אחרת הקשורה למצב השיער שלך? כבר שנים שאת/ה מחפש/ת פתרון לשיפור מראה השיער? על טיפול להצמחת שיער שמעת? עם