אודות

חברת HAIRPOWER הוקמה עם החזון להעניק טיפול מקצועי וייחודי לכל בעיות השיער על ידי שימוש בטיפולים המתקדמים ביותר בענף הרפואה הקוסמטית.

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 2014 שלירן הבעלים של החברה נסע לעבור השתלת שיער בחול, לאחר ההשתלה והשיקום הוא נוכח לדעת שהביצוע שקיבל לא עלה על ציפיותיו ובנוסף אף אחד לא אמר לו את האמת מאחורי השתלת השיער, שהיא בעצם העובדה שהטיפול הזה בלבד לא יעזור לו להחזיר את השיער שלו למצב שהוא היה, הוא יעיל כדי "לסגור פער" בתהליך הצמחת שיער אבל טיפול השתלת שיער בלבד הוא עוד "פלסטר" שנועד לתת פתרון במקרה הטוב לשנה שנתיים קרובות.

לירן יצא למחקר אישי שבמהלכו הקים את חברת HAIR POWER מהיסוד, הליווי של הדוקטורים המובילים בתחום השיער בבניית התהליך ובנוסף ניתוח ויישום מאות מחקרים וחוות דעת על טיפולי שיער שונים הביאו את לירן וצוות המומחים של HAIRPOWER  ליצירת השיטה המלאה להצמיח את השיער מחדש ולהגיע לתוצאות טבעיות ולאורך זמן.

בשנים האחרונות הטסנו עשרות מטופלים לעבור טיפולי שיער בחול וכן ליווינו עוד מאות בתהליך הצמחת שיער טבעי מא עד ת, יחד עם צוות מקצועי ומסור שמעניק את הטיפול באכפתיות ומקסימום תשומת לב לכל מטופל אנו מגיעים לתוצאות מעולות ולקוחות מרוצים.

חברתנו חורטת על דגלה בראש ובראשונה אמינות ו 100% שקיפות מול הלקוח בידיעה שזה הדבר החשוב ביותר עבורו ועבורנו, שנשאף לספק את מירב המקצועיות ואיכות הטיפול הגבוהה ביותר בכדי להגיע לשלמות.