פורמולת שמנים פעילים

פורמולת הקרקפת שלנו היא נוסחה ייחודית שנועדה לעודד צמיחת שיער על ידי תקיפת "7 סיבות של נשירת שיער": DHT, חסימת הקרקפת, חוסר חומרים מזינים & מינרלים, זרימת דם מופחתת, דלקת, רמות PH תת אופטימאליות ונזק מרדיקלים חופשיים.
במחקר קליני בשנת 2014 נמצא ששילוב שמנים אתריים וויטמינים שמעודדים צמית שיער הביאו לתוצאות משמעותיות מאוד לאחר 4 שבועות בלבד.
למעשה, שמן אתרי אינו החומר הטבעי היחיד אשר הוכח כי יש לו השפעות חיוביות יוצאת דופן על השיער וישנם שמנים וחומרים טבעיים נוספים המעודדים לפעולה זו.

אנחנו עובדים על שילוב שמנים אתריים עם חומרים טבעיים אחרים כדי ליצור פורמולה ייחודית להצמחת שיער שגם אני אישית משתמש בה באופן קבוע, הפעולה שהוא עושה גורמת להחזרת השיער למצב מלא, סמיך ובריא מבלי לדאוג לגבי תופעות לוואי

פורמולה לשיער

כשאנו נמצאים בתהליך הצמחת שיער מתן שמנים טבעיים מחזקים בהזנה ישירה לקרקפת יסייעו בצורה משמעותית בהפסקת הנשירה שנגרמת על ידי יובש, וכן בקצב צמיחת שיער חדש.
ישנם מספר רב של שמנים וויטמינים שידועים בסגולותיהם בכל מה שנוגע להצמחת שיער והפסקת נשירה, תרכובת השמנים הפעילים שאנו מציעים כוללת שילוב מיטבי בין כלל השמנים והמינרלים החיוניים המוכרים היום.
אנו ממליצים על שימוש בשמנים אלו תוך כדי יישום הטכניקות המומלצות על ידינו להזרמת הדם לאזור הקרקפת, כך נדאג למקסם תוצאות ולגרום לקצב התקדמות משמעותי יותר, שימוש בשמן על בסיס קבוע הוא אחד הדברים המשמעותיים מאחורי הצמחת שיער מלא ובריא.
כל השמנים שאנו מספקים הינם טבעיים ב 100% ומכילים שילוב בין שמנים אתריים איכותיים שידועים ביתרונותיהם לבין וויטמינים שחיוניים להצמחה ושיקום שיער.
טיפול בשמנים הינו שלב אחד מתוך הטיפול המלא שאנו מציעים להצמחת שיער ואין ספק שתפקידו חשוב להשגת תוצאות, שימוש בשמן הייחודי יגביר משמעותית את קצב צמיחת השיער ויפסיק את הנשירה לטווח ארוך.