רולר I hair להצמחת שיער

הכירו את הרולר של חברת Ihair המעודד צמיחת שיער מחודשת, הרולר מגיע עם 600 מחטים זעירות באורך 0.25 מ"מ המשמשות ליצירת גירוי בשכבת העור הראשונה בקרקפת אשר גורם להזרמת דם מחדש לאזור המטופל ובניית תאים מואצת. רולר Ihair גורם נזק מיקרו לעור, מה שמעורר תגובה לריפוי פצעים, ריפוי הפצע מעורר את הייצור של חלבון המוביל לצמיחת שיער, תוך עיכוב חלבון שגורם נשירת שיער.

הרולר מגיע עם 3 ראשים ניתנים להחלפה כדי לשמור על מקסימום סטריליות במהלך הטיפול.

הרולר של חברת Ihair הוא המוצר הראשון שנשתמש בו בתהליך הצמחת השיער המלא שלנו ויש לו חשיבות עצומה,שימוש נכון והתמדה יביאו לתוצאות משמעותיות בזמן קצר מאוד.

שימוש ברולר

השימוש ברולר אפשרי בשתי דרכים כדי להילחם בנשירת שיער ולגרום הצמחת שיער מחדש.

שיטה 1. שימוש ברולר משולב הזנת חומרים פעילים לקרקפת

ידוע כי תכשירים מבוססי מינוקסידיל וכן תרכובות שמנים טבעיות מונעים נשירת שיער וגורמים לעידוד צמיחה מחודשת, שימוש ברולר Ihair לפני או אחרי החלת חומרים אלה על הקרקפת מגביר את קצב הקליטה והספיגה שלהם, מה שהופך את הטיפול ליעיל ואפקטיבי הרבה יותר ומביא לתוצאות משמעותיות בזמן קצר יותר.

שיטה 2. שימוש ברולר ללא הזנת חומרים פעילים לקרקפת.

שימוש ברולר Ihair יכול לקדם צמיחת שיער מחודשת גם ללא טיפול נוסף, בדרך זו נגביר את זרימת הדם לכיוון זקיקי השיער ונגרום לתהליך התחדשות העור בצורה טיבעית לחלוטין.

האפקט שגורמת הגלגלת הוא נזק מיקרוסקופי לעור שמעורר תגובה לריפוי האזור הנפגע וכך מוביל ליצירת תאים מחדש והזרמת דם תקינה.

אנו ממליצים על שימוש ברולר כשלב אחד מתוך הטיפול בנשירת שיער והצמחתו מחדש, אנו בטוחים כי שילוב טכניקה זו כחלק מהתהליך תביא לתוצאות מצוינות תוך זמן קצר .

אופן השימוש

  1. ייבש את השיער בצורה טבעית, יש להשתמש ברולר על קרקפת יבשה.
  2. החל להשתמש ברולר בחלק הקדמי של הקרקפת על קו השיער או לידו ולעבור בהדרגה לחלק האחורי של הראש, יש לבצע את הטיפול בכל החלקים הדלילים והמקריחים.
  3. התמקד בחלק אחד של הקרקפת בכל שלב, גלגל כל אזור 10-15 פעמים. מומלץ לעשות זאת על ידי גלגול אופקי, אנכי ואלכסוני, שלוש או ארבע פעמים בכל כיוון.
  4. גלגל בכיוון אחד כאשר המחטים נמצאות במגע עם הקרקפת ונסה לגלגל משורשי השיער לקצוות.
  5. חזור על תהליך זה עד שתכסה את כל האזורים הזקוקים לטיפול.
  6. בשלב זה ניתן להמתין כ 30 דק ולאחר מכן להחיל את החומרים הפעילים להצמחת השיער.

יש להפעיל כמות מתונה של לחץ בעת השימוש, גלגול אגרסיבי מדי לא יספק תוצאות טובות יותר והוא יכול לגרום לגירוי מיותר בעור.

מספר הטיפולים השבועי

בשלב הראשוני והקריטי של הצמחת השיער אנו ממליצים להשתמש ברולר על בסיס יומי להשגת תוצאות וצמיחה אפקטיבית, לאחר תקופת הטיפול הראשונה השימוש ברולר יכול להיות בתדירות של 2-3 בשבוע.

הרולר של חברת Ihair מגיע עם מחטים באורך 0.25 מ"מ ולכן ישנה אפשרות לשימוש יומיומי ללא חשש בפגיעה בעור הקרקפת, שימוש יומיומי ברולרים בעלי עובי מחט שעולה על 0.25 מ"מ אינה מומלצת.

אזהרות ואמצעי זהירות

יש להשתמש ברולר בצורה מבוקרת ואחראית, אין להפעיל לחץ מאסיבי בזמן הפעולה והשימוש במוצר, האפקטיביות לא תגדל בצורה הזו.

יש לבצע את הטיפול הראשון באזור קטן וקרקפת וזאת על מנת לראות כיצד היא מגיבה לשימוש ברולר וכן למריחת החומר הפעיל לאחר מכן, אדמומיות ותחושת עקצוץ מסוימת היא דבר נורמלי תוך כדי שימוש וזמן קצר לאחריו.

אפקטיביות השימוש

השימוש ברולר להצמחת שיער הינו אפקטיבי ובעל תוצאות נראות לעין כבר לאחר חודש של טיפול סדיר, כמובן ששילוב הטיפול יחד עם דרכים נוספות להצמחת שיער הוא מומלץ ביותר ויביא לתוצאות אפקטיביות לטווח ארוך. השימוש ברולר הינו בטוח ונוח, ולא מלווה בכאב, אך אנו ממליצים לקרוא בעיון את ההוראות וההמלצות לשימוש.