פרופסיה

פרופסיה הינה תרופה אשר נועדה לטפל בהתקרחות גברית אנדרוגנטית, פרופסיה מסופקת אך ורק ע"י רופא ותלויה במרשם, התרופה פרופסיה מאושרת ע"י ה FDA  ומשרד הבריאות הישראלי. 

פרופסיה- למי זה מתאים ?

טיפול פרופסיה מתאים לגברים החווים נשירת שיער והתקרחות ומעוניינים להגביר את קצב צמיחת השיער, כאמור שימוש בתרופה פרופסיה תתאפשר רק באישור רופא ולאחר אבחנה.

פרופסיה- איך זה עובד ?

פרופסיה הינה תרופה אשר נועדה לטפל בהתקרחות גברית אנדרוגנטית, פרופסיה מסופקת אך ורק ע"י רופא ותלויה במרשם, התרופה פרופסיה מאושרת ע"י ה FDA  ומשרד הבריאות הישראלי. 

פרופסיה – אופן שימוש בטוח

כאמור את התרופה פרופסיה יש ליטול על בסיס יומי לפני או אחרי האוכל , אין ליטול את התרופה יותר מפעם אחת ביום ופעולה זו לא תגביר את מידת ההשפעה או זמן הטיפול. פרופסיה נוטלים בצורת טבליות בליעה במינון של 1 מ"ל על בסיס יומי.

פרופסיה- זמן טיפול

טיפול בנשירת שיער באמצעות פרופסיה הינו טיפול ארוך טווח שאת תוצאותיו נראה רק לאחר מספר חודשים, כמו כן יש ליטול פרופסיה כל זמן שאנו רוצים להילחם בתופעת נשירת השיער, הפסקת של נטילת התרופה תביא חזרה מצב של נשירת שיער כמו שהייתה לפני הטיפול.

פרופסיה – תוצאות

טיפול פרופסיה יניב תוצאות כמו האטת נשירת השיער ואף הצמחתו מחדש בחלק מהמקרים אך זאת בשימוש יום יומי ולאחר תקופה של 4 חודשים, בכל אופן על מנת לראות אם הטיפול בפרופסיה יעיל במקרה של אותו מטופל, יש לדבוק בו במשך שנה לפחות.

פרופסיה – תופעות לוואי

הרבה דובר על תופעות הלוואי שיש בזמן טיפול פרופסיה, וכל אחד מהמטופלים יכול לחוות תופעות אלו בצורה שונה ובמידת עצימות שונה. מטופלים שונים שנטלו פרופסיה הצהירו שסבלו מירידה בחשק המיני ותפקודו לאורך זמן, תחושת עייפות ,חוסר אנרגיה ואף דיכאון, כך מצאו את התרופה כפחות אטרקטיבית מבחינתם עקב תופעות אלו. יותר ויותר גברים דיווחו שסבלו מתופעות הלוואי של נטילת פרופסיה גם לאחר הפסקת השימוש בתרופה לתקופה ממושכת.

פרופסיה – המלצה

עקב תופעות הלוואי הקשורות עם נטיל פרופסיה אנו לא ממליצים על שימוש בתרופה, כיום ישנם דרכים טובות ואפקטיביות הרבה יותר על מנת להצמיח שיער ולמנוע נשירה. דרכי טיפול טבעיות ופעולות ביתיות יכולות להשיג תוצאות מאוד משמעותיות ובקצב זמן קצר יותר. בכל אופן נטילת פרופסיה תיעשה בהמלצת רופא, ואנו מזמינים אותך לבדוק אתנו על עוד דרכים אפקטיביות להחזרת השיער שלך.

רוצה לעצור את נשירת השיער ולגרום לצמיחה מחדש תוך זמן קצר?

אנחנו יודעים איך לעשות את זה!

בעזרת טיפול ביתי נכון גם אתה יכול להחזיר את צמיחת השיער שלך תוך זמן קצר. הטיפול מבוסס על רכיבים טיבעיים ותוקף את בעיית הנשירה בכמה חזיתות במקביל להשגת תוצאות אופטימליות, מזמינים אותך ליצור קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא עלות.