מעסה קרקפת I pressure

זרימת דם תקינה לאזור הקרקפת הינה דבר הכרחי על מנת לשמור על שיער מלא ולגרום לעידוד צמיחת שיער חדש, עובדה זו ידועה לכל והוכחה כגורם משמעותי בתהליך הצמחת שיער. זרימת דם נוספת לקרקפת גורמת לחמצן נוסף בקרקפת, חמצן נוסף בקרקפת מוביל לטסטוסטרון המומר לאסטרדיול (הורמון נורמלי ובריא), אבל חמצן נמוך (בשל זרימת הדם נמוכה) מוביל טסטוסטרון הממומר ל DHT, הידוע כהורמון המעכב צמיחת שיער.
ברוב המקרים אנו יכולים להבחין שנשירת השיער וההתקרחות יתחילו בעיקר באזורים ה"מתוחים" בקרקפת כמו המפרצים, אזורים שבהם ישנה זרימת דם מוקטנת וזקיקי השיער מתקשים לצמוח ולגדול בהם, עיסוי של הקרקפת יעיל בהזרמת הדם לאזור ומגביר את קצב הצמחת שיער באזורים אלה.

צריך הוכחה ? הסתכל על התמונה הזו

זה איש הודי בשם עמר בהרטי, כאות למסירותו הדתית הוא החזיק את זרועו מעל לגופו במשך למעלה מ -40 שנה, כתוצאה מכך זרועו התנוונה וניתן להבחין שהיא שונה מאוד ממבנה הזרוע השנייה שלו. הסיבה, כמובן, נבעה מחוסר דם שהיה חיוני להאכיל את צמיחת התאים בזרועו.

עכשיו דמיין את ההשפעה שיש לזרימת דם לא תקינה על מצב השיער שלך וקצב צמיחת שיער חדש, זקיקי השיער עוברים תהליך מדעי המכונה "מזעור הזקיקים", בדיוק כמו מה שקרה לזרוע של עמר.
ברוב המקרים אנו יכולים להבחין שנשירת השיער וההתקרחות יתחילו בעיקר באזורים ה"מתוחים" בקרקפת כמו המפרצים, אזורים שבהם ישנה זרימת דם מוקטנת וזקיקי השיער מתקשים לצמוח ולגדול בהם, עיסוי של הקרקפת יעיל בהזרמת הדם לאזור ומגביר את קצב הצמחת שיער באזורים אלה.

תוצאה של זרימת דם לא תקינה

 מעסה הקרקפת של חברת Ihair עובד על עיסוי בלחץ אוויר ובעצם מנפח כריות אוויר שנמצאות בתוך המכשיר, הכריות יוצרות לחץ סביב הקרקפת ולאחר מכן משחררות, פעולה זו חוזרת מספר רב של פעמים תוך כדי הטיפול וגורמות להגברת זרימת הדם בצורה משמעותית, תנועת האינפלציה והדפלציה גורמת לקרקפת לנוע, לשחרר את המתח ולדחוף את הדם בחזרה לקרקפת. 

בנוסף, מתכנני המוצר של חברת Ihair הוסיפו למוצר פונקציית האזנה לתדרי binaural beats, הוא משתמש בכוח של פעימותbinaural להביא את המוח למצב עמוק יותר של מודעות. זה יכול לאפשר למוח ןלמצב תת הכרתי להשפיע על הגוף באופן מקדם צמיחה שיער בריא. אני יודע שזה נשמע מטורף, אבל זה באמת עובד. שיטה זו מוכרת מאוד והרשת מלאה במאמרים אשר מגבים את הטענה, בנוסף קיימות תגובות מהמון גולשים ברחבי העולם על תוצאות זהות לשלנו ושיפור בצמיחת השיער.

אחד הדברים הראשונים שתבחין בעת השימוש במכשיר הוא נוחות שימוש מקסימלית על ידי עיצוב וירידה לפרטים, המכשיר נטען על ידי סוללת ליתיום כך שאתה יכול ללבוש את הקסדה בזמן שאתה מבצע את המטלות בבית, בנהיגה או בזמן צפייה בטלוויזיה על הספה.

המכשיר מגיע עם 3 תכניות לבחירה, אתה יכול לבחור בין עיסוי עמוק, רטט, חום.

לתוכנית העיסוי העמוק יש 4 הגדרות עוצמה, והוא מעסה את הראש על ידי ניפוח כריות אוויר אשר מפוזרות על המכשיר, פעולה זו תוביל דחיסה של השרירים והרפייתם.

תכונית הרטט מציעה 10 הגדרות עוצמה, העוצמה הקטנה ביותר תהיה כמו ללטף את השרירים, בעוד החזק ביותר תהייה לנער את כל הראש. אתה יכול לבחור ולהתאים את עוצמת הרטט בלחיצה פשוטה על הכפתור, וישנה אפשרות לשלב אותה עם תכנית נוספת.

מצב החימום מציע שתי הגדרות עוצמה, אף אחד מהם לא יפיק טמפרטורה גבוהה מאוד. עליך פשוט לכוון למידה הרצויה או לכבות לגמרי את אפשרות החימום.

 

ישנה אפשרות לשלב תכונית מוסיקה המציעה 3 אפשרויות. אפשרות אחת מתוכננת במיוחד כדי להקל על הכאב הנפשי והגופני, אחד מתוכנן לייצר קולות סביבתיים עדינים, והאחרון מייצר קולות טבעיים. הקסדה מגיעה עם זוג אוזניות. תכונית המוסיקה היא אלמנט נוסף שמשפיע על הקלה במתח ונתונה לבחירתך.

אפשר להשתמש בכל התוכניות בו זמנית, בזוגות או בפעולה אחת בלבד. את כל התוכניות ניתן להפעיל או לבטל באמצעות השלט, והמכשיר מגיע עם זמני פעולה מובנים של 5, 10 ו 15 דקות.

המוצר מגיע עם שלט הפעלה ידידותי למשתמש אשר יציג את כל תכניות העבודה ואת העוצמות שלהם, דבר שיעניק לך שליטה מלאה על הטיפול ללא מאמץ או צורך להפסיקו.

המכשיר מבצע את הפעולה בצורה האפקטיבית ביותר וכך אין צורך לוותר על אחד הדברים החיוניים מאוד בתהליך הצמחת השיער שהוא עיסוי הקרקפת, לאחר הטיפול מומלץ להכיל חומרים פעילים לאזור שכן ברגע זה זרימת הדם בקרקפת מואצת וזה זמן אופטימלי לטיפול בחומרים פעילים, מה שיגרום להאצה של תהליך הצמחת השיער.