טיפולים ביתיים להצמחת שיער

הצמחת שיער הינה אוסף של פעולות אקטיביות שעל המטופל לבצע על מנת להפסיק נשירת שיער וכן לגרום הצמחת שיער מחודשת באזורים דלילי שיער, כדי להצמיח שיער יש לנקוט בדרכים מסוימות שעליהן נדבר עכשיו.

במקרה של הצמחת שיער כל פעולה מתוך שרשרת הפעולות הנדרשות תביא לתוצאה נראית לעין, אך שילוב של כל הפעולות במקביל למשך תקופה תביא לתוצאות משמעותיות ביותר בקצב צמיחת השיער מחדש, כל זה יכול לקרות בזכות הידע הרחב שברשותנו וכמובן רצון והתמדה מצדך, הצמחת שיער זה לא קסם אלא שיטה ודרך מדויקת, כל אחד יגיב בצורה אחרת אך אנחנו יכולים להבטיח ולומר בפה מלא שהדרך הזו הצליחה עבור כל המטופלים אשר היו מחויבים לתהליך וביצעו אותו בצורה מלאה ונכונה. 

הגברת זרימת הדם

ישנן מספר דרכים להגביר את זרימת הדם לקרקפת בצורה משמעותית:
רולר Ihair - הוא מכשיר אשר דוקר את עור הקרקפת דקירה זעירה מאוד וחודר לשכבת העור הראשונה ביותר על מנת לעורר ייצור תאים מחדש וכן הגברת זרימת דם לאזור, כל זאת ללא גרימת נזק לקרקפת או כאב.

קסדת לייזר Ihair - גורמת לזקיקי השיער לעבור משלב הטלוגן שבו הוא מתחיל לנשור, לשלב האנגן שהוא שלב הצמיחה הפעיל. טיפול בלייזר רך התחיל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות בעיקר בארה"ב וכמובן שאושר על ידי FDA האמריקאי, הטיפול הוכח כיעיל ובעל השפעה ישירה על צמיחת שיער מחודשת.

מעסה קרקפת מקצועי Ihair air pressure - מעסה הקרקפת של חברת Ihair עובד על עיסוי בלחץ אוויר ובעצם מנפח כריות אוויר שנמצאות בתוך המכשיר, הכריות יוצרות לחץ סביב הקרקפת ולאחר מכן משחררות, פעולה זו חוזרת מספר רב של פעמים תוך כדי הטיפול וגורמות להגברת זרימת הדם בקצב משמעותי.

מהי הצמחת שיער ומהם הדרכים שבהן ניתן לטפל בנשירת שיער והתקרחות

נשירת שיער זוהי תופעה שנמשכת מספר שנים, במקרה של נשירת שיער על רקע גנטי ולכן טיפול חד פעמי שמציעים למטופלים לא יהיה אפקטיבי , תמיד נשאף לטפל בשיער ולהזין אותו, כמובן שבחודשים הראשונים הטיפול יהיה אינטנסיבי יותר ובתדירות גבוהה אך עם הזמן יקטן משך הטיפול ומספר הפעמים שנצטרך לבצע אותו. הטיפול שלנו מכה את הבעיה מהשורש תרתי משמע וכולל שילוב של טיפול פנימי עם טיפול חיצוני על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות.

הטיפול המלא שלנו יתחיל משלב של ניקוי לקרקפת, במשך הזמן מצטברים עודפי שומן וחלבון וכן לכלוך חיצוני על כל שכבת הקרקפת העליונה, הדבר גורם לחסימה, מאיץ נשירה ומונע צמיחת שיער מחודשת. אנשים הסובלים מנשירת שיער על רקע גנטי יתאפיינו  בקצב זרימת דם איטי לקרקפת, דבר זה גורם לחוסר חמצן באזור ולנשירת שיער בקצב מהיר, עלינו לבצע פעולות שיגבירו זרימת דם לאזור הקרקפת וכך יעודדו הצמחת שיער, הוכח שזרימת דם תקינה הינה קריטית ביותר עבור צמיחת שיער ומניעת הנשירה.

הטיפולים שלנו

בסיס

2000₪

 • רולר I HAIR - רולר ייחודי בעל מחטים מיקרוסקופיות להצמחת שיער .
 • תכשיר מבוסס מינוקסידיל
 • תרכובת שמנים טבעית המעודדת צמיחת שיער ומונעת נשירה.
 • מדריך מפורט שכולל את סדר הפעולות ואופן הטיפול הנכון על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות

מתקדמים

3500₪

 • רולר I HAIR - רולר ייחודי בעל מחטים מיקרוסקופיות להצמחת שיער .
 • קסדת לייזר להצמחת שיער - מכשיר לייזר ביתי בעל 64 יחידות לייזר.
 • תכשיר מבוסס מינוקסידיל
 • תרכובת שמנים טבעית המעודדת צמיחת שיער ומונעת נשירה.
 • מדריך מפורט שכולל את סדר הפעולות ואופן הטיפול הנכון על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות

פרימיום

5900₪

 • שלושה טיפולים מקצועיים בקליניקה שכוללים – ניקוי קרקפת עמוק, טיפול של שעה בלייזר עוצמתי, החדרת חומרים טבעיים בעזרת מכשור לעידוד צמיחת שיער.
 • רולר I HAIR - רולר ייחודי בעל מחטים מיקרוסקופיות להצמחת שיער .
 • קסדת לייזר להצמחת שיער - מכשיר לייזר ביתי בעל 128 יחידות לייזר.
 • מכשיר I PRESSURE להגברת זרימת הדם בלחץ אוויר.
 • תכשיר מבוסס מינוקסידיל
 • תרכובת שמנים טבעית המעודדת צמיחת שיער ומונעת נשירה.
 • מדריך מפורט שכולל את סדר הפעולות ואופן הטיפול הנכון על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות

פורמולת שמנים פעילים

על ידי שילוב שמנים טבעיים ותמציות אתריות הצלחנו להגיע לפורמולת שמנים פעילים אשר מונעת נשירת שיער ומעודדת צמית שיער מחודשת, הטיפול הוא שלב נוסף בסדרת הטיפולים הביתית ונמצא כמאיץ את פעילות זקיקי השיער בעזרת הזנה של וויטמינים טבעיים בצורה ישירה. הזנה של הקרקפת בפורמולת השמנים שמורת על השיער הקיים ומעודדת צמיחת שיער חדש ואת השפעתה נראה תוך זמן קצר מאוד. חשוב להדגיש שתכשיר זה מכיל 100% חומרים טבעיים בלבד.

ויטמינים להצמחת שיער

חשוב ביותר להזין את השיער במרכיבים והוויטמינים הנדרשים להצמחתו מחדש, במקרה הזה נדאג להזין את השיער בוויטמינים טבעיים בצורה פנימית וחיצונית. התזונה הקבועה של רובנו אינה מכילה את כמות הוויטמינים המספקת על מנת לשמור על שיער בריא ולכן אנו ממליצים לצרוך וויטמינים, בין היתר וויטמין B ואומגה 3 שהוכח שחוסר שלהם בגופנו מגביר נשירת שיער.

כמו שאמרנו קודם , אנו ממליצים לתקוף את הבעיה מכל הכיוונים ולכן העדיפות היא שילוב של כל טכניקות הטיפול במלואן, עם זאת קיימת אפשרות להתחיל בטיפול ראשוני ולהגביר את הקצב תוך כדי קבלת תוצאות, כל מי שבוחר להתחיל בטיפול הצמחת שיער יקבל מדריך מפורט על אופן הטיפול הנכון וכן ליווי מקצועי על ידנו בכל שלב בתהליך.

עד כה קיבלת את כל המידע שיכולנו לתת על הצמחת שיער והדרך הנכונה לעשות זאת, עכשיו הכדור בידיים שלך !