השתלת שיער בלייזר – פתרון מהיר ויעיל לשיער דליל

השתלת שיער בלייזרטיפולי השתלת שיער בלייזר הם הדרך היחידה בה אפשר לעצור את תהליך ההתקרחות ולעודד צמיחה מחודשת של שיער באזורים בהם זקיקי השיער כבר חלשים. הלייזר מצליח לעורר מחדש תאים פגומים ומעודד כך צמיחה מחודשת. נדגיש שהלייזר אינו מסוגל להחזיר לחיים זקיקי שיער מתים, אך הוא כן מסוגל לשקם את הזקיקים החלשים הקיימים ולייצור כך מראה של שיער מלא יותר. הטיפול מתאים לגברים ונשים, מתבצע במכונים תחת פיקוח רפואי ואינו דורש הליכים כירורגיים.

כיצד מתבצעת השתלת שיער בלייזר?

בכל טיפול, תאי השיער הפגומים (החלשים) סופגים את קרני הלייזר ומתעוררים לצמיחה מחודשת. מכשיר הלייזר מופעל ברמה נמוכה (לייזר קר) ואינו משחרר את אותה אנרגיית חום שאנחנו מכירים מטיפולי הסרת שיער בלייזר. העצמה הנמוכה נועדה לתקן רקמות פגועות תוך גירוי זרימת דם מוגברת אל האזור. הטיפול מתבצע במכונים שמתמחים בהשתלות שיער כאשר המכשור מופעל על ידי רופאים. לרוב, תכנית הטיפול תכלול שתי פגישות טיפול שבועיות במשל שלושה עד שישה חודשים. התוצאות ניכרות כמעט תמיד כבר לאחר שמונה שבועות.

איך משפיע הלייזר על העור?

טיפולי הלייזר מוגדרים כטיפולים לא פולשניים. השתלת שיער בטכניקת לייזר אינה כוללת כל הליך כירורגי ואינה כרוכה בשימוש בכימיקלים. מכשיר הלייזר מופעל בעצמה רכה מתוך מטרה לייצור תגובה של גירוי. חשוב להדגיש שקרן הלייזר אינה שורפת את העור כמו בטיפולים אסתטיים אחרים בהם קרני לייזר משמשות לצריבת תאים. הקרן מאירה את רקמת העור ומעוררת כך זרימת דם מוגברת. ההליך הוכח במחקרים כיעיל לשיקום תאי עור ועידוד אספקת חמצן וחומרי הזנה אל האזור. למעשה, הטיפול מעורר יכולת טבעית שכבר קיימת בגוף.

מתי כדאי לבצע השתלת שיער בלייזר?

ההליך מומלץ לנשים וגברים שסובלים מנשירת שיער, ומעוניינים לעודד צמיחה מחודשת של שיער באזורים בהם השיער כבר דליל. השתלת שיער בלייזר מצליחה לעכב את תהליך ההתקרחות בעבור גברים עם רקע תורשתי של התקרחות בגיל מוקדם. בזכות טיפול הלייזר אותם גברים מצליחים ליהנות משיער ראש שופע במהלך שנות העשרים והשלושים. הלייזר מאפשר מיצוי מלא של היכולת הקיימת בגוף להצמיח שיער. נדגיש שנית שהטיפול אינו מעורר לחיים זקיקי שיער מתים ואינו מעביר זקיקי שיער ממקום למקום.

מטופלים שכבר עברו את ההליך בהצלחה מדווחים על עלייה של כארבעים עד שישים אחוז בצפיפות השיער. סיפורי ההצלחה המסחררים מגיעים למצב בו נשירת השיער נעצרת כמעט לחלוטין (85% פחות שיער שנושר). הטיפול בטיחותי לחלוטין ואינו כרוך בכאבים או תופעות לוואי. רבים מהמטופלים מתאמים את פגישת הטיפול במהלך יום העבודה. הם מגיעים אל הקליניקה, מבצעים את הטיפול בעודם קוראים מסמכים, מסיימים את ההליך וחוזרים מיד למשרד.

מי משיג את התוצאות הטובות ביותר?

מחקרים שבוצעו בתחום גילו נטייה להשגת תוצאות טובות במיוחד בקרב מטופלים עם נטייה לשיעור יתר ומטופלים שנמצאים בתחילת תהליך הנשירה. על כן, כדאי להקדים לפנות אל מכוני השתלת שיער בלייזר מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים לנשירה מוגברת. במידה וכל הגברים אצלכם במשפחה התקרחו בגיל מוקדם או סובלים משיער דליל – אתם לא חייבים להשלים עם הגזרה! התחילו בטיפולים כבר בשלבים מוקדמים של הנשירה ותצליחו ליהנות מעוד מספר שנים של שיער שופע ובריא.

חשוב לציין שמדובר בהליך חדשני כך שטרם בוצעו מחקרים קליניים בקנה מידה גדול לבדיקת יעילות מדויקת. יחד עם זאת, מטופלים רבים וגם מטופלות, דיווחו על תגובה חיובית לטיפול. גברים שכבר ויתרו על החלום ליהנות משיער שופע, חזרו בביטחון אל אתרי ההיכרויות עם תמונות של שיער מתבדר ברוח במהלך רכיבת שטח. אימהות צעירות שתחושת הנשיות שלהן נפגעה הצליחו להחזיר לעצמן את השיער השופע והבריא שהיה להן לפני ההריונות.

זאת לא תרופת פלא

השתלת שיער בלייזר היא לא 'תרופת פלא' להתקרחות או נשירת שיער. לא תהיה אפשרות להחזיר צמיחת שיער באזורים בהם לא קיימים עוד זקיקי שיער פעילים. כל מועמד או מועמדת לתחילת טיפול יופנו תחילה לפגישת התייעצות עם משקם שיער מוסמך. הפגישה נועדה להערכת מצב, תיאום ציפיות, מתן הסברים והצגת המלצות לטיפול.

הישמרו מפני מסעות פרסום שמבטיחים 100% הצלחה ואינם מציגים פרטים מדויקים אודות הטכניקה בה מתבצע הטיפול. עשו לכם כלל לבצע טיפולים אסתטיים מכל סוג רק במכונים מורשים שפועלים תחת פיקוח רפואי. הקפידו לאסוף המלצות של מטופלים קודמים ותבחרו בהתאם במכון מקצועי ואמין. במידה ויש לכם נטייה תורשתית להתקרחות, סביר להניח שגם לכם תהיה בסופו של דבר קרחת. השתלת שיער בלייזר לא תוכלו למנוע מכם להתקרח אך היא כן תצליח לעכב את התהליך.

פתרון מנצח לאבדן שיער

כולנו מודעים להשפעה של השיער על המראה החיצוני שלנו ועל הביטחון העצמי. בימים בהם השיער שלנו נראה נהדר אנחנו מרגישים אטרקטיביים ומלאים באנרגיה. כמעט מיד כאשר מתחילה נשירת שיער אצל גברים ונשים, הביטחון העצמי מתחיל להתערער. טיפולי הלייזר נועדו לתת מענה מהיר לאלו שלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, מחפשים את הדרך לשפר את המראה החיצוני ופועלים להחזיר לעצמם את הביטחון העצמי. בישראל קיימים מכונים מתקדמים שמתבססים על הטכנולוגיה החדשה ביותר בענף כך שאין כל סיבה לבצע את הטיפול  בחו"ל.

טיפולי לייזר לאחר השתלת שיער כירורגית

הטיפול בלייזר מומלץ גם כטיפול משלים למטופלים שעברו השתלת זקיקי שיער. הלייזר מצליח לזרז את תהליכי ההחלמה הטבעיים של הגוף, מפחית את הכאב באזור ומוריד את הנפיחות. קרני הלייזר מצליחות להמליץ את זרימת הדם ולעודד את החלמת האזור מבלי לחמם אותו או לגרום טראומה נוספת לרקמות. נבהיר שנית שטיפולי הלייזר אינם זהים לטיפולי השתלת שיער בהם זקיקי שיער פעילים מועברים מאזור בו ישנה צמיחת שיער מרובה לאזורים בהם הצמיחה דלה ביותר.

תוצאות טובות ללא תופעות לוואי

נשירה והתקרחות הם נושא כאוב בעבור גברים ונשים בכל רחבי העולם. בשנים האחרונות החלה מגמה של התקרחות גברית בגיל צעיר. ישנם לא מעט גברים שלרוע מזלם מתחילים להתקרח כבר במהלך שנות העשרים. לשמחתנו הרבה, הרפואה המודרנית יודעת להציע פתרונות. אין חובה להשלים עם רוע הגזרה כאשר אפשר לטפל בבעיה בשיטה חדישה ונטולת סיכונים. הטיפול בלייזר אינו כולל תופעות לוואי פרט לתחושת עקצוץ קלה או תחושת גרד שחולפות במהרה.

סיכום הדברים

הרפואה האסתטית המודרנית יודעת להציע מענה לגברים שסובלים מנשירת שיער מוגברת (תחילת תהליך ההתקרחות). טיפולי הלייזר מסוגלים לחזק את זקיקי השיער החלשים ולעודד כך צמיחה באזורים בהם השיער כבר דליל. קיום של זקיקי שיער באזור הכרחי להצלחת הטיפול. מכשיר הלייזר אינו מסוגל להחזיר לחיים זקיקים או להעביר זקיקים ממקום למקום. הטיפול בלייזר מומלץ גם בעבור נשים שסובלות משיער דליל ומעוניינות לחזק את הצמיחה הטבעית.

המפתח להצלחת הטיפול הוא מכשור לייזר חדשי שמופעל תחת פיקוח רפואי. סימנים ראשונים של צמיחת שיער מחודשת מופיעים כבר לאחר כ-8 שבועות. סדרת טיפולים שלמה תדרוש מספר חודשים של טיפולים דו שבועיים. הטיפול בלייזר נחשב להליך חדיש שמתבצע במכוני שיער מתקדמים בארץ ובעולם. כדאי לפנות להתייעצות מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים לנשירה על מנת להציל כמה שיותר זקיקי שיער.

חכו! אל תפספסו את המאמרים המקצועיים שלנו

השתלת שיער בטורקיה בשיטת DHI

  תחום השתלות השיער עובר בשנים האחרונות מהפכה עולמית ולא מפסיק להתפתח. כך גם בישראל. זה הזמן שלכם לקבל את מראה השיער שתמיד רציתם. תוכלו

תחליף הויאגרה הטוב ביותר בישראל ללא מרשם

  בסוף שנות התשעים חברות פארמה החלו לפתח תרופות המטפלות בבעיות בתפקוד המיני ומשיגות תוצאות אפקטיביות. הופעת התרופות כדוגמת הויאגרה גרמה למהפכה בטיפול בהפרעות התפקוד

איתור נזילות בעזרת גז מהו?

נזילות בצנרת עלולות לגרור לצרה צרורה, בפרט כאלה שנמשכות זמן מה והספיקו ליצור גם נזק היקפי. למרבה הצער אין חסינות מפני דליפות ונזילות ושום חומר

פתרונות לנשירת שיער

לכולנו יש תקופות בהן השיער שלנו נושר יותר מאשר באופן נורמלי. השאלה היא מה מוגדר בתור נשירת שיער ומהם הפתרונות הקיימים לנשירת שיער. הבעיה מוכרת

טיפול להצמחת שיער

סובל/ת מנשירה חמורה? התקרחות או בעיה אחרת הקשורה למצב השיער שלך? כבר שנים שאת/ה מחפש/ת פתרון לשיפור מראה השיער? על טיפול להצמחת שיער שמעת? עם