השתלת שיער בטורקיה

מחיר השתלת שיער Este World

חבילה בסיסית

2000 €

 • השתלת שיער בשיטת FUE - עד 10,000 זקיקים
 • העברות בין שדה התעופה למלון ולבית החולים.
 • אחריות מלאה לתוצאה
 • תכשירים לטיפול לאחר השתלה
 • ליווי ויעוץ אישי לאורך התהליך ואחריו.

בית חולים Este World

חבילת פרימיום

2600 €

 • השתלת שיער בשיטת FUE - עד 10,000 זקיקים
 • העברות בין שדה התעופה למלון ולבית החולים.
 • 2 לילות במלון ארבעה כוכבים + ארוחות בוקר
 • טיסות (הלוך וחזור)
 • אחריות מלאה לתוצאה
 • תכשירים לטיפול לאחר השתלה
 • ליווי ויעוץ אישי לאורך התהליך ואחריו.

השאר פרטים ואחד מיועצנו יחזור אליך בהקדם.

השתלת שיער בטורקיה מהי ?

השתלת שיער בטורקיה הוא טיפול/ניתוח הנועד כדי להזיז שיער מאזור שאינו מושפע על ידי נשירת שיער לאזור של דילול או לאיזור שבו יש צמיחת שיער איטית.
הטיפול מתאים לאנשים עם התקרחות אנדרוגנטית (תורשתית) או הצטלקות הנובעת מפציעה או כוויות. השתלת שיער בטורקיה בדרך כלל לא מתאימה לסוגים אחרים של נשירת שיער, כגון אלופציה אראטה.
לפני הכל חשוב לזכור השתלת שיער בטורקיה זוהי החלטה חשובה – מכיוון שמדובר בשינוי קבוע למראה שלך – אז חשוב לשקול את זה בזהירות ולא למהר לבצע את הטיפול

השתלת שיער בטורקיה – למי זה מתאים ?

השתלת שיער בטורקיה זהו פתרון אשר מתאים לאנשים הסובלים מהתקרחות או שיער דליל על רגע תורשתי גנטי או הצטלקות באזור מסוים בקרקפת מתוצאה של כוויה או צלקתהשתלת שיער בטורקיה מתאימה לבני גיל 20 ומעלה ,כמובן לאחר אבחנה מקצועית שזהו אכן הטיפול המומלץ ביותר ספציפית לאותו מטופל.

למה לעשות השתלת שיער בטורקיה ?

אם התחלת לבדוק על השתלות שיער, בטוח שנתקלת בטרנד שתופס תאוצה לאחרונה: השתלת שיער בטורקיה.

השתלת שיער בטורקיה הינה תהליך בעל יתרונות רבים : טורקיה הפכה בשנים האחרונות למעצמת השתלות שיער ומטופלים מכל העולם מגיעים אליה על מנת לבצע שם את הניתוחים, כך שרמת המקצועיות והניסיון של בתי החולים בהשתלת שיער הוא רב. עוד אלמנט שעובד לטובתנו הוא הקרבה הגיאוגרפית אליה, מטופלים טסים שעות ארוכות לבצע השתלת שיער בטורקיה ובמקרה שלנו זה רק שעה וחצי טיסה, הסיבה השלישית היא כמובן המחיר, השתלת שיער בטורקיה זולה משמעותית בהשוואה של אותו הליך בישראל וזאת מבלי להתפשר על טיב ואיכות הניתוח.

השתלת שיער בטורקיה הינו תהליך כירורגי לכל דבר ויש לייחס לו את החשיבות של ניתוח, זאת אומרת שעלינו לבדוק איך ובאיזה שיטה מתבצע הניתוח, באיזה בית חולים, מיהו הצוות שאחראי על השתלת שיער בטורקיה והאם יש דברים אחרים שעליך לטפל בהם מבעוד מועד.

לירן - לפני ואחרי->

השתלת שיער בטורקיה- שיטות נפוצות  

השתלת שיער בטורקיה יכולה להתבצע במספר שיטות מקובלות והן:

השתלת שיער בטורקיה בשיטת FUT – חלוצת הדרך בכל מה שקשור לנושא השתלת שיער בטורקיה, שיטה זו מבוססת על חיתוך רצועות שיער שלמות מאזור תורם והשתלתם באזור הרצוי, במקרה של השתלת שיער בטורקיה בשיטה זו ייתכנו צלקות מאזור ממנו נלקח השיער ועל כן חברתנו אינה ממליצה או מבצעת השתלת שיער בטורקיה בשיטה זו.

השתלת שיער בטורקיה בשיטת FUE – השיטה המתקדמת כיום ומבוצעת ברוב המקרים בהם המטופל עובר השתלת שיער בטורקיה, שיטה זו מבוססת על חילוץ זקיקי השיער מהאזור התורם בצורה יחידנית והשתלתם באזור הנתרם גם כן בצורה זו, על ידי שימוש בשיטת FUE נמנע סיכוי לצלקות לאחר ההחלמה, השתלת שיער בטורקיה בשיטת FUE הינה הדרך הכי נפוצה לעבור השתלת שיער בטורקיה בימינו.

השתלת שיער בטורקיה בשיטת DHI – טכניקה מתקדמת ומדויקת מאוד לבצע השתלת שיער בטורקיה, מבוססת על שיטת ה FUE  המוצלחת, במקרה הזה ישנה אפשרות לבצע את ההליך בצורה אף יותר מדויקת ולשלוט בכיוון שבו יצמח השיער החדש.

באיזה מקרים נבצע השתלת שיער בטורקיה ?

ההחלטה לבצע השתלת שיער בטורקיה תהייה במקרה ונבחין שנשירת השיער הינה על רקע גנטי תורשתי הורמונלי ולא במקרים בהם נשירת השיער מתרחשת מסיבה אחרת, שכן במקרים אלה השתלת שיער בטורקיה אינה אפקטיבית ויש לבדות דרכי טיפול נוספות למעט השתלת שיער .

השתלת שיער בטורקיה ממה להיזהר ?

כאמור כיום קיימת פריצות בתחום השתלת שיער בטורקיה וגורמים רבים מציעים לקהל הישראלי לבצע השתלת שיער במוקמות שונים בעולם, עלינו להיזהר מאותם גורמים שמוכרים השתלת שיער בטורקיה ללא הבנה של התחום ודרכי הטיפול הנדרשות לאחריו.

השתלת שיער בטורקיה זהו לא פתרון קבוע ואותם גורמים אשר מוכרים אותו כפתרון קסם להתקרחות או שיער דליל חושבים על כיסם בלבד ולא על מצב המטופל שנה או שנתיים אחרי השתלת שיער, מצב שבו השיער המושתל לא נקלט כראוי או מצב שבו השיער ה"ישן" ממשיך לנשור והמטופל נשאר על ראשו עם השיער שהושתל במהלך השתלת שיער בטורקיה בלבד.

השתלת שיער בטורקיה – מהם הסיכונים ?

השתלת שיער בטורקיה לא שונה מכל הליך רפואי פולשני אחר וקיים בו הסיכון המרכזי של זיהום לאחר הניתוח ובמהלכו, לכן חשוב לבדוק באיזה בית חולים מתבצע הניתוח ומהם התקנים שבהם הוא צריך לעמוד (ידובר בהמשך)  על מנת לבצע השתלת שיער בטורקיה.

בדיקה ותשומת לב לנושא זה תמנע מצבים לא נעימים של סיבוכים לאחר השתלת שיער בטורקיה ותאפשר למטופל לבצע את התהליך בלב שלם וללא דאגות מיותרות.

השתלת שיער בטורקיה - מה חשוב לבדוק ?

כדאי ומומלץ לבדוק את אתר איכות הטיפול (CQC) עבור מרפאות היכולות לבצע השתלות שיער, כל מרפאות עצמאיות ובתי חולים המספקים ניתוח קוסמטי בטורקיה חייבים להיות רשומים באתר CQC.ה- CQC מפרסמים דוחות בדיקה ודירוגי ביצועים כדי לעזור לאנשים לבחור טיפול מתאים בסטנדרטיים גבוהים.
כמו כן, רצוי לבצע מחקר של מי המנתח ומי הולך לבצע את השתלת שיער בטורקיה עצמה, כל הרופאים חייבים, כמינימום, להיות רשומים במועצה הרפואית הכללית (GMC).

השתלת שיער בטורקיה – סיכום

חייב לומר - השתלת שיער בטורקיה הוא שלב אחד בתהליך החזרת השיער למראה טבעי ומלא, זה אומר שבלי טיפול והכוונה מתאימה השתלת השיער בטורקיה לא תיתן פתרון אמתי למטופל ולא תביא אותו לתוצאות הרצויות, בימים אלה רבים המקורות שמציעים לבצע השתלת שיער בטורקיה מבלי ידע מקצועי אמתי והבנה של התהליך כולו, מוכרים למטופלים אשליה שכביכול השתלת שיער בטורקיה זהו הטיפול היחיד שעליהם לעשות והאמת היא שזה ממש לא ככה.

אנו מציעים למטופלינו את הטיפול היחיד בארץ שלוקח אותך מרגע התחלתו ועד התוצאה הרצויה, מה שנקרא מ א' עד ת', נדריך אותך בכל השיטות המתקדמות ביותר לאחר השתלת שיער בטורקיה ותחזוקתו לאחר הניתוח, אנו מאמינים שרק ההבנה העמוקה בסיבות הנשירה וההתקרחות יביאו אותך לתוצאות אמתיות לטווח ארוך.