השתלת שיער בגבות

כאשר אנו מסתכלים על הפנים שלנו, אחד הדברים הראשונים שאנו שמים לב אליהם זה הגבות, הם גורמים לנו להיראות אנושיים, ולהגדיר את המראה שלנו, אבל לפעמים אנחנו מעריכים  את חשיבותן כאשר הם מתחילות להיעלם או להתחיל לנשור מסיבה כלשהי. השתלת שיער בגבות זהו הליך שעוזר לנו להילחם בתופעת נשירת השיער בגבות בצורה אפקטיבית ביותר.
אז אם אתה גבר או אישה המעוניין לעבור השתלת שיער בגבות, תמצא מאמר זה מועיל.

מהי הסיבה השכיחה ביותר לאובדן שיער גבות ?

ישנם מספר גורמים שיכולים לגרום דילול גבות ,זה יכול להיגרם על ידי תאונות מסוימות כגון טראומה פיזית או כימית על הפנים. מצב מחלה שיכול לגרום לשפיכת שיער יכול לגרום גם לגבות דלות. אבל במקרים מסוימים עצם העובדה כי אדם מזדקן יכול להוביל לדילול בגבות.

השתלת שיער בגבות – למי זה מתאים ?

כל מי שסובל מגבות מדולדלות נחשב למועמדים טובים להליך. כמו כן, הם צריכים להיות במצב בריא בדרך כלל, זה אומר שאין להם בעיות דימום או קרישה.

השתלת שיער בגבות – האם זה פתרון קבע?

כן, ניתוח גבות השתלת שיער הוא פתרון תמידי של דילול גבות. תוכלו לחוות צמיחה לטווח ארוך, בדיוק כמו שיער גבות טבעי הם בשלב מסוים ינשרו  אבל גם יצמחו מחדש בסופו של דבר.

השתלת שיער בגבות – מהיכן יבוא השיער התורם?

לאיבוד שיער גבות חלקי, או לדילול של גבות , יתרמו השערות של התורם מהגבה השנייה. עבור נשים בפרט ניתן לקחת שיער מאזור אחורי האוזניים או מאזור מעל הירכיים העליונות, שיער מן האזורים האלה יצור מראה טבעי יותר עבור הנשים. עבור הגברים, את השיער התורם ניתן לקחת מאזורים אחרים של הגוף, וזה יהיה מבוסס על עובי הגבות המקורי שלהם. לגברים נוטים להיות משיער עבה יותר מאשר נשים.

כמה זקיקים מושתלים בהליך השתלת שיער בגבות ?

בהליך כולו לרוב מושתלים בין 50-100 זקיקי שיער בס"מ אחד באזור הגבות ולעיתים אף יותר בהתאם למצב השיער באזור המטופל וכן לתוצאה שאנו רוצים להגיע אליה. זה ישתנה עבור כל מטופל ומבוסס על הערכה טרום ניתוחית של המנתח.

כמה זמן אורך הליך השתלת שיער בגבות ?

משך הזמן יהיה תלוי בהיקף העבודה שיש לעשות על כל מטופל. בדרך כלל השתלת שיער בגבות יכול לקחת עד 5 שעות.

השתלת שיער בגבות – זמן החלמה

מכיוון שהפרוצדורה עושה שימוש בטכניקות מתקדמות ומינימום פולשניות, אתה כבר יכול לחזור לפעילות רגילה בתוך 48 שעות, בתנאי שאתה לא מבצע כל פעילות מאומצת.

השתלת שיער בגבות – סיכונים

בהליך השתלת שיער בגבות יש סיכון מינימלי כמו בכל הליך ניתוחי כזה או אחר. בפרט בהשתלת שיער גבות השיער יכול לגדול בכיוון הלא נכון, במקרים כאלה זה יכול להיות מתוקן על ידי אימון השיער לגדול באותה צורה כמו השערות שמסביבו.

השתלת שיער בגבות – תוצאות

הגבות המושתלות יתחילו לצמוח בקצב של כ 4-6 חודשים לאחר הניתוח. צריך לצפות שאחרי השתלת שיער בגבות השיער המושתל ינשור לאחר 3-5 שבועות, זהו תהליך טבעי, השתלת שיער בגבות יתחיל לצמוח שוב בעוד חודשיים. את התוצאות הסופיות ניתן לצפות ב -10 חודשים.